Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 + 6 hetesen baj, ha a...

5 + 6 hetesen baj, ha a nőgyógyász nem talált petezsákot?

Figyelt kérdés

A méhnyálkahártyám 21,3 mm-es, petezsák sejthető, a lelet szerint.

Van 3 db különböző fajtájú pozitív terhességi tesztem.

Tünetek egyre sűrűbben, hányinger, fáradtság, álmosság, mell érzékenysége.

Szerintetek?

Bár sokáig nem keresgélt az orvos, 1,5 hét múlva kell megint mennem.



2012. jún. 13. 20:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Háát! Nem lehet, hogy késői peteérésed volt és így még nem vagy 5+6 hetes? Mert ha tényleg annyi idős vagy, akkor már látnia kellene, a 6. héten elvileg már a kicsi szíve is dobog.
2012. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem sem látta (6+4 hetesen !) és már a 19. hétben vagyunk. Ne aggódj, szedj terhesvitamint, pihenj sokat!
2012. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
akkor sztem még nem vagy 5+6 hetes!nekem már a 6+1-n szívhang volt!várj még sztem később fogant a baba.
2012. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Mi 5+4 en már szívpulzálást is láttunk. De előző terhességemnél mensi kimaradás utáni napon mentem akkor csak megvastagodott nyálkahártya volt. Mire legközelebb mész ott lesz.
2012. jún. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
A méhnyálkahártya jó! Nekem is 19 mm volt amikor először mentem 6 hét körül! Rá egy hétre petezsák! rá egy hétre pulzálás! Nyugodj meg! Legközelebb én nem is megyek ilyen korán csak az ideg ment bennem:D 21 hkm
2012. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én az utolsó menzesz 1. napjától számoltam, de lehet később volt peteérés, hisz a fogamzásgátlót is csak március 9. óta nem szedem.Az megkavarja a dolgokat.Majd írok mi lett.
2012. jún. 14. 08:35
 7/49 A kérdező kommentje:

Egyébként a Gravidát és a folsavat azóta szedem, mióta pozitív lett a tesztem.

Gratula minden kismamának.

:-)

2012. jún. 14. 08:37
 8/49 anonim ***** válasza:

5 hetes terhesen azt mondták nem vagyok terhes. 2 hét múlva visszamentem, mert még mindig nem jött meg és csak pozitív tesztet produkálok. Hüvelyi ultrahangot végeztek és kiderült ott a babó. 3890gr baba lett a vége!!!

Legközelebb mész és a hasi ultrahang em mutat semmit, akkor kérd a hüvelyit.

2012. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Most is hüvelyin voltam, hát remélem legközelebb már látszódni fog a baba és hallani fogom a szívműködést is.
2012. jún. 14. 09:25
 10/49 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is 5 hetes várandósságot állapított meg, petezsák van, meg szikhólyag, de babót nem láttuk, tüneteim sincsenek. Síkideg vagyok, mert a fiaimmal ilyenkor már szívhang is volt. Bocs, hogy nem nyugtattalak meg, én is parázok. Írj majd, mi újság!
2012. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!