Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szülnek sokan ilyen...

Miért szülnek sokan ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Van nem egy két ismerősöm akik 16-18évesek,és már babát várnak.

Volt ostálytársaim is vannak elég sokan akikne gyerekük van,van akinek 3 isNéha úgy érzem hogy teljesen le vagyok maradva,22 évesen.Bár én is szeretnék babát,de addig minek szüljek amíg nincs saját lakásom?Mire?Pedig néha irigylem őket,hogy de jó nekik.És mire szülnek azok akitől elveszik a babát?És mire szül az aki nem tudja hogy ki az apa,és letagadja a babáját?


2009. júl. 4. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Azert szulnek sokan ilyen fiatalon, mert veletlenul teherbe esnek, es nincs szivuk elvetetni mar.

Ezek a babak mind-mind veletlen babak csak, felesleges irigykednek rajuk.

Majd neked is lesz, szerintem sokkal nagyobb orom egy felelosen, tervezve vart kisbaba akinek van hova szuletnie.

Eloszor az alapok, utana a baba.

2009. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Na én ezzel nem értek egyet!!mindenki akkor szül, amikor akar/megteheti!!20 éves vagyok, 28 hetes terhes!!na és? i igy szerettük volna!!én nem szerettem volna soha 40 évesen szülni!!!az jobb???mivel jobb egy idős anyuka aki a gyereke gimis ballagására nehezen tud elmenni mert már közel 60 éves?!?!és ez az elöttem válaszólónak szól!!!
2009. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ők nem azért szülnek mert nincs szivük elvetetni,hanem mert már elég sokszor vetették már el a babát.Csak majd a gyámügyisek fogják elvenni tőlük az biztos.16 évesen már 3 babát elvetetni.Azt mondta nekiki az orvos hogy nem vetethetik el a babát,muszály megszülniük,mert lehet hogy a sok elvetetés után nem lehet babájuk,vagy majd nehezen lehet.
2009. júl. 4. 15:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár házzal tőlünk lakik egy anyuka, 28 éves. Már van 5 gyereke, a legidősebb hatodikba megy most...Mellette volt 2 abortusza. 20 éves kor körül talán még érthető, ha babát vállal valaki, de 16 évesen semmiképpen! Nekem legalábbis túl korainak tűnik.

3 gyerekes anyuka

2009. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2válaszolónak:csak az illetők akikről írok minek szülnek ha nem bírják felnevelni a babát?Vannak védekezési módók.Nem 1 nem 2.Ők nem tervezték,16évesen szülni?Mág ő is gyerek.Legalább ha lenne hova szülniük,lenne alap.Nem mindegy hogy 20évesen szülsz,és van alapod,stb..De azért 16 évesen a semmire?Inkább szülök 25-30 vagy akár 40évesen,de meglegyen a babának minden.és fel tudjam nevelni!
2009. júl. 4. 15:40
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

hát ez egy nagyon összetett kérdés szerintem...16 évesen persze hogy besikerül a baba,naná hogy nem tervezett,ki az a hülye aki direkt akar 2009ben 16 évesen szülni???de ha ennyi vetélésük volt már,csak annyit mondanék,hogy szerintem megérdemlik a történteket...feltalálták már a fogamzásgátlást nem is egy formában!!!!persze a baba issza meg a levét,de ez már egy másik téma..aki meg siránkozik,hogy a gimi alatt szült mert már előtte annyi vetélése volt,az magára vessen szerintem!!én 21 vagyok és 23 hetes terhes,de mi így akartuk...viszont nincs még saját lakásunk még saját kocsink sem...de ez felgyorsítja a folyamatot,mert ha nincs a pici,akkor magamat ismerve 30-35 éves koromig gyűjtögetnék és csak akkor szülnék,de így már 2-3 hónap és költözünk...

kicsit össze-vissza fogalmaztam,de remélem,hogy érhető amit mondani akarok:)

2009. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Akkor tudod is a kerdesedre a valaszt. Azert szulnek, mert muszaj megszulniuk. Azert szulnek, mert nem vedekeznek egyaltalan.

Nem ertem, miert irigyled oket? Miert lenne jo nekik? A semmire szulni?

Inkabb tanulj, dolgozz, keress igazi tarsat magadnak, es utana vallalj felelosen babat. Ne az "ilyen" emberekkel foglalkozzal, sajnos van beloluk eleg.

2009. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
az előző vagyok,21 éves,23 hetes!csak annyit fűznék még hozzá,hogy nálunk családba születik a gyerek..nemcsak szülőkhöz,hanem mindenki várja...tehát lesz családja,lesznek ruhái,bútorai,játékai,meg minden amire szüksége lesz amiket persze mi szülők teremtünk elő neki..a tőlünk telhető legtöbbet adjuk meg neki,mást úgysem tudunk,és más is ezt teszi szerintem...
2009. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
De ha ez a véleményed, akkor miért is irigyled őket?nekem nem a karrier volt a fő dolog hanem a kisfiam a mindenem!!itt nem azon van a hangsúly hogy ki hány évesen vállal egy gyereket, hanem azon hogy hogyan tudja ellátni, felnevelni!!ismerek olyan 16 éves "anyukát" aki becsülettel neveli a gyermekét, és ismerek olyan idősebb 35 éves anyukát is aki meg le sem sz@rja a gyerekét!!ezért mondom hogy nem a kor számít!!2 voltam
2009. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
egyébként köszi annak aki lepontozott!!azért mert nem ért velem egyet nem kell lepontozni!!szintén 2. voltam
2009. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!