Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez veteles lenne? Volt mas is...

Ez veteles lenne? Volt mas is akinek a verzessel a magzat kezdemeny is tavozott?

Figyelt kérdés
Tegnap elott egesz nap egy egy csepp ver jott, aztan barna folyasom volt egy napig. Este a beteten egy feher kis ebihalszeru valamit lattam, pici fekete szemekkel.... Lesokkolt... Azota verzek.... Nem tudtam, hogy terhes lennek, de lehettem. Azóta is ezen jar a fejem... Amit lattam, az a babank kezdemenye lehetett? Ez a ciklus 25. napjan tortent. Elvileg a 4.heten. Szerintetek jol lattam, amit lattam? Ezek szerint elveteltem?

2012. jún. 15. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4 hetes terhességnél szerintem még nagyon pici az embrió, nem valószinű, hogy azt láttad. Én 5 és fél hetesen vetéltem el, de nem láttam semmit, csak erős volt a vérzés.
2012. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olyan 4-5 mm lehetett a nagysaga...
2012. jún. 15. 23:22
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Igen,valószínű elvetéltél:(
2012. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna most babat, mert egy eves a kislanyom, korai lenne... De nem vetettem volna el. Ereztem mintha neha rosszul lennek. Irjatok, meg most se vagyok okosabb :)))
2012. jún. 15. 23:43
 5/14 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom, bármi is sokkolt le, ilyen tapasztalatom nem volt, nagymamámnak anno igen, a 4-5mm az 5-6hetes magzatnak felel meg, ciklus 25.napján nem nagyon lehetne ekkora,hacsak nem az előző menzeszed alatt is ott volt már.
2012. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem 9 hét környékén volt valami ilyesmi de az nekem egy nagy vérröggel együtt távozott így, és jól meg kellett ahhoz nézni, hogy lássam.
2012. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem 6 hetes terhességem halt el. Először semmi jele nem volt, aztán lassan enyhe vérezgetés, egy nap múlva bazi erős vérzés (de kb 5 percenként kellett cserélni a betétet)közepette kipottyant belőlem egy dió nagyságú valami, szövetcafatokkal. (ez a petezsák volt a doki szerint, amit uh.on kb 15 mm-esnek mértek)De mint tudjuk ugye, petezsákon belül fejlődik ki az embrió ,tehát szerintem kizárt, hogy az embriót láttad a'la nature....

Illetve a petezsák sokkal nagyobb lett volna,és a szikhólyag és az embriókezdemény a petezsák belsejében van, ezért nem látszana...

Ja, és miután távozott az elhalt petezsák, a vérzést is mintha elvágták volna..

De menj el uh.-ra, ha az megnyugtat, hogy látnak e valami jelet ami terhesség nyomaira utal..

2012. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Barátnőm most 8 hetes terhes, tegnap volt ultrahangon, 1,5 cm- re mérték a babát, és 8 hetesen van meg az ebihalszerű kinézet!


Igazából nálad még a ciklus 25. napján csak beágyazódás, osztódás, petezsák lehetett.


Akkor lehetne ez helytálló amire gondolsz, ha még a multkori ciklusodban teherbe esel, akkor most lennél kb. 7-8 hetese, amikor már valószínű hogy min ebihal.

2012. jún. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

kb. 8 hetesen nem ebihal kinézete van, hanem már "minimagzat".

Kérdető!

Valószínű nem a babádat láttad, de ugyanakkor könnyen lehet h elvetéltél.

2012. jún. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Már nem azért, de ez tegnap előtt történt és te még mindig nem mentél orvoshoz????
2012. jún. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!