Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon erős pisilési ingerem...

Nagyon erős pisilési ingerem van, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A 2.babám várom, ugyanúgy mint az elsőnél most is teljesen rendben vagyok, semmi hányigner, jó a közérzetem, most múltam 8 hetes terhes. NAGYON erős pisilési ingerem van, mindig úgy érzem, hogy rögtön ki kell mennem mert ha nem baj lesz, pedig nincs is mit üríteni, de annyira nyomja a hólyagom hogy ilyet soha nem tapasztaltam még.Mintha belülről folyamatosan valaki nyomogatná...Egész éjjel a wc-n ültem.Továbbá nagyon keveset tudok egyszerre enni, egy nap kb. 5ször eszem és nagyon keveset mert olyan mintha már tele ettem volna magam, olyan érzés.Kérlek segítsetek kicsit aggódom.Minden rendben van a babóval??Köszönöm!!!


2009. júl. 5. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!!!! Az elején velem is ez volt, egy éjszaka volt mikor 5x is ki kellett mennem. Biztosan úgy van a Picid, hogy a hólyagodat nyomja! Szerintem nincs semmi baj! Ha az lenne, akkor véreznél, vagy fájna a hasad!

Az evést is jól csinálod, inkább kevesett egyél többször.

-31. hetes kismama-

2009. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én is 8 heteske vagyok én is sürün megyek pisilni még éjjel is de nappal kb 20 percenként ha nem kell akkor is semmi baj!!!Ne aggodj!Jól van a baba!
2009. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam picit:):)
2009. júl. 5. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!