Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2hetesen 4,5mm-es embrió,...

6+2hetesen 4,5mm-es embrió, szívhang nélkül. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam uh-n /5hetesen/ Akkor még csak petezsák látszódott. Ma együtt voltunk párommal, utána elkezdtem enyhén vérezni /pár csepp/. Bementünk az ügyeletre, a doki szerint valószínű, hogycsak megsérülhetett valami szex közben.

Az uh-n kb. 4,5mm-es embrió volt a petezsákban. /én csak egy elmosódott pacát láttam/. De szívhangot még nem lelt. Ez rosszat jelent? Lehet, hogy már volt, de megállt, vagy még nem kezdett el pulzálni? 6+2hetesen már kellene, nem? :(



2012. jún. 17. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még bármi lehet, reméljük a legjobbakat! A szívhang a 7-8. hét körül lesz hallható!
2012. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
még kicsi, szívhang később lesz csak, semmi baj :) nyugodj meg :)
2012. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szívhang 7 hetes kor után látható. A mérete viszont teljesen normális a korának megfelelő. Ne aggódj! Pár csepp vérzésem nekem is volt szex után, de el is múlt. Ilyenkor érzékenyebb a hüvely, hamarabb sérül.

23hkm

2012. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem megnyugodni, de egy vetéléssel a hátam mögött nehéz:(
2012. jún. 17. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi nekem az utolsó mensitől számított 7.héten még nem volt szívhang, utána 9. héten már volt. 6 meg 10 hetesen volt egy kis barnázásom, úgy hogy nem voltam együtt a férjemmel. Most itt vagyok 13 hetesen egészséges magzattal. Nyugi nem lesz baj!
2012. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!