Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A leletemen az áll, hogy 6 mm...

A leletemen az áll, hogy 6 mm élő embrió, de a szívhang nem volt. Akkor honnan tudja az orvos, hogy él? Nagyon izgulok, mert már a 7. hét végén járok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sejti, mert nő , és a mérete megfelelő egy 6 hetes embriónak:) Egyébként tényleg nem tudja, csak akkor ha lesz szívhang. 1 hét és ott fog lükteteni, kitartás!!:)

2009. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azt írta rá hogy élő, akkor nyilván ezt a következtetést vonta le valamiből. Ez a valami a főér pulzálás lehetett, különben csak a petezsák méretét írta volna, nem szeretik elkapkodni az "élő" kijelentést:) Mire legközelebb mész már 20 mm lesz, végtagbimbókkal meg minden:)
2009. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Vajon az uh készülék "regisztrálja" a szívverés meglétét anélkül is, hogy az orvos külön felhívná rá a figyelmet? Most voltam egy plusz uh-on, a doki bedugta a botot, lemérte a babát és azt mondta, minden a legnagyobb rendben van. A leletre meg ráírta, hogy pulzus 140/perc. Nyilván ha benéz, akkor látja, hogy mi újság odabent... csak azt nem értem, hogy a leendő anyukáknak miért nem mutatja meg, hogy nesze, ott a gyereked és ver a szíve is. :(

Egyébként nekem 6 hetesen volt szívhang, saját orvosomnál meg is hallgathattuk :)

2009. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!