Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam genetikai ultrahango...

Ma voltam genetikai ultrahangon. Minden rendben van a babával, csak most ahogy megnéztem a képeket, úgy vettem észre, hogy a köldökzsinor a nyaka küröl van. Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Ez lehetséges? Az orvos nem hívta külön fel a figyelmemet, hogy ez baj, sőt azt sem említette, hogy a nyaka körül van. Mit tegyek?
2008. ápr. 28. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

szia


Hát lehet, hogy nem is köldökzsinór van a nyaka körül..

Vagy ninxs is rátekeredve, csak előtte van..

Sokáig lehetne találgatni, de ha nem szólt a doki akkor biztos nincs semmi baj.

Talán konzultáld meg a dokival.


Gratula a babához:)

2008. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha a babád nyaka köré lenne tekeredve a köldökzsinór, akkor a dokid bizti, hogy szólt volna. A dokik jobban látják a az uh-on, mert az Anyukák sokmindent beleképzelnek. Ha mégis úgy érzed, hogy Te láttad jól, akkor legközelebb kérdezd meg a dokidat erről. Ha mégis a nyaka köré lenne tekeredve, akkor sem tudnak mit csinálni szerintem, max annyit, hogy a szülésnél majd jobban odafigyelnek rátok.

A legjobbakat!

2008. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, a babák nagy százalékának a nyaka köré van csavarodva a köldökzsinór, de ez számukra a pocakban nem jelent problémát (nem tudja őket megfojtani). A szülésnél jelent ez kisebb komplikációt, de addig simán le is tekeredhet.
2008. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj, a dokim szerint minden negyedik bébi a nyakán a köldökzsinórral jön világra!
2008. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!