Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 29 hetes kismamik...

Hogy vagytok 29 hetes kismamik, hogy bírjátok a meleget?

Figyelt kérdés
Ki mikorra van kiírva,hanyadik baba.Van aki költözés előtt áll,mert én igen előre félek hogy fogom bírni főleg hogy 3100-as a méhszájam.

2012. jún. 17. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én úgy bírom, hogy hajnalban kelek, elvégzek mindent a nagy meleg előtt amit csak tudok, aztán pihi a hűvös szobában. Szeptember 2-re vagyok kiírva, kislányunk lesz.

Ti hogy vagytok?

2012. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én aug. 30-ra vagyok kiírva. Sajnos rettenetesen dagad a bokám a melegben... Első babánk lesz kisfiú :)

Egyébként nem költözés előtt de festés és felújítás előtt állunk jövőhéten kezdjük de remélem megbírkózom vele :)

2012. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát a költözésen kívűl minden oké velem is én is szept.2-re vagyok kiírva,második baba lesz egyébként van már egy Kristófom most Áronka lesz :)
2012. jún. 17. 21:36
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Elment a baba. Rájött, hogy nem akar ilyen meleg világba születni.
2012. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ide akartad ezt írni?
2012. jún. 17. 21:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan még csak a 26. hétben vagyok,de egyenlőre bírom(nem vizesedek,csak viszonylag gyorsan fáradok).Mondjuk a meleget alapból nem szeretem,de ez van.A 3. babát várom,2 fiú után kislányunk lesz.Szeptember közepén költözünk,addig a férjem a lakásfelújítással foglalkozik.Remélem a kis csaj is megvárja,amíg átköltözünk,bár ha annyira sietős lesz,mint a kisebbik bátyjának,akkor nem(3 héttel jött előbb).
2012. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát nem bánnám ha nekem is hamarabb jönne mint neked utolsó,mert én az első babámat 1,5 éttel túlhordtam most nem szeretném megint ezt.

És milyen két fiúval az élet?

Gondolom most örültetek a kislánynak! :)

2012. jún. 17. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
én a 34. hétben vok.2.babó. Eddig jól bírom, ugyanúgy vok, mint terhesség nélkül.Megcsinálok mindent. De ehhez közrejátszik az, hogy most eddig valamiért egyáltalán nem vizesedem. Plusz kilót is csak 5-öt szedtem fel.Remélem így is marad.
2012. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is teljesen jól bírom,nem vizesedek,sportolok még,így kisebb is az esélye a vizesedésnek és építkezünk....tegnap ebéd utántól este 8 ig segítettem én is,szóval mi is költözünk,ha minden igaz aug. közepén... én meg aug 27-én szülök :) So jól bírom... +5kg van rajtam eddig,nálatok?

Mindenkinek jó babavárást,készülődést!

2012. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Aug 29-re vagyok kiírva, második baba és ő is kislány lesz. A lányom 19 hónapos, reggel korábban kelek, megfőzök mire felébred, így ez letudva.

Estére dagad egy picit a lábam, de godnolom ez köszönhető annak,hogy szinte nincs időm pihenni, 3 után ébred délután és este fél9kor dől ki,addig nincs megállás:):)

A meleget rájöttem,hogy rettentően utálom, :(:( 10kg plussz van rajtam, és hatalmas pocim van.

De sokkal fittebbnek érzem magam,mint az első terhességnél.


Jó babavárást mindnekinek!!!

2012. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!