Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert faj ennyire a hasam?

Miert faj ennyire a hasam?

Figyelt kérdés

lent,kozepen annyira faj hogy menni alig birok ha felkelek mert nem lehet amugy csak wc-re mennem.huvely zselet kell hasznalnom mivel a placenta nagyon kozel van a mehszajhoz.14h.

mivel este kell felhelyeznem a zselet ezert az masnap egesz nap folyik ki belolem ha wc-re megyek,de most a papirom halvany rozsaszines volt.

mit tegyek most voltam dokinal es azt mondta pihenjek,de ha pihenek es megis ez van mi lesz?

el fogok vetelni,nagyon felek?!


2009. júl. 5. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos érdemben nem tudok hozzászolni, mert nem tudom mitől fájhat a hasad, de sorstársad vagyok. Szintén babát várok és én sem kelhetek fel. Bár én még pici terhes vagyok, de veszélyeztetett, hiszen három vetélésen vagyok túl. Az elmúlt két napban nekem is iszonyatosan fájt a hasam és a dokim Magnerotot és nospát javasolt..és persze szigorú fekvést. Betartottam és elmúlt. Mennyi idős terhes vagy? Ne gondolj egyből a legrosszabra, mert nagyon sok nőnek fáj iszonyatosan a hasa és van aki vérezget végig és nem feltétlen van belőle vetélés. Dokid mit mond?? Drukkolok nagyon! Pihenj, pihenj és ne idegeskedj!!
2009. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!