Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizeletben baktérium? Gyógysze...

Vizeletben baktérium? Gyógyszert kapok rá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Az eredménnyel vissza kellett mennem a háziorvoshoz és ő adott egy darab ilyen rózsaszín tasakban lévő valamit, bocs már nem tudom mi volt a neve, felírta kiváltottam nem volt drága és 1 darab volt benne. Azt mondta lefekvés előtt kell meginni és után lehetőleg már nem pisilni...és majd ha reggel megyek akkor ez a por amit meg kellett inni majd a reggeli vizelettel kihajtja a baktériumokat a vizeletből. Remélem érhetően írtam :)
2012. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt, eddig sajnos kétszer. Ugyanolyan gyógyszert kaptam rá mint az első, ez egy antibiotikum, Monural a neve. Ezer forint körül van. Nekem a dokim (mivel visszatért) írt fel egy tőzegáfonya kivonatot tartalmazó gyógynövényes kapszulát is. Na az drága volt, de úgy tűnik használt mert nem tért vissza.

32 hkm

2012. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia második! Első vagyok! köszi hogy kisegítettél!igen az volt a neve amit írtál! Így már beugrott. Belinkelem neked: [link]
2012. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!