Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség során húst ettetek...

A terhesség során húst ettetek (volna) hússal? Fiút vagy kislányt vártatok? A terhesség mely szakaszában kívántátok a húst minden mennyiségben?

Figyelt kérdés
főleg a sült húst :-)

2012. jún. 18. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam nagy húsevő sem terhesen, sem amúgy. De egész terhességem alatt képviselő fánkot ettem volna somlói galuskával, mégis kisfiam lett, szóval ez nem jelent semmit.:)
2012. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én a 20.-ik hétig undorodtam a hústól. ki is hánytam. és ugynéz ki, hogy kislányt várunk....
2012. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én alig-evő/levegőn-élő voltam korábban, aztán mindkét várandósságomat "végigzabáltam", rengeteget ettem és mindenfélét, fehérjét-szénhidtárot-gyümiket stb... nem voltam extrán kívánós de tényleg sokat ettem(szerencsére alig híztam és az is könnyen lement mindkétszer)

elsőre lányom született, másodjára fiam.

2012. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem bírtam a húst, kisfiam született!
2012. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lányomnál még a hús gondolatától is hánytam:(

Kisfiamnál a húst, kolbászt, szalonnát meg az édességeket kívántam.

2012. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én egyébként nem vagyok nagyon húsos (felvágott nálunk soha, csak kolbász és max téliszalámi, ritkán májkrém, húst itthon csak nyáron és havi 1-2x készítünk grillen), a várandósság első felében viszont napi szinten jó magyarost kajákat kívántam és ettem is, pörkölt, sült hús, rántott hús, töltött hús, sorolhatnám, plussz csirkemellsonka, májkrém, kolbi, szalámi napi szinten...eszméletlen..szerencsére végre leálltam vele, mert sajna a pörik és ilyesmik nem kedveznek a súlynak...de nem direkt, hanem visszakapcsolt a szitu és most inkább a zöldségeket és tejtermékeket imádom (sajtok, jogurtok).a húgom velem terhes ő ellentét, gyümölcs-gyümölccsel és társai: én fiút, ő lányt vár.
2012. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én első terhességemmel végig ettem a húst(elötte is)meg a sósat savanyút kívántam,ő kisfiú!

Most rá sem bírok nézni a húsra,undorodom tőle,most rengeteg édességet eszem,eddig kislánynak mutatta magát!:)

23 hkm

2012. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem kívántam. Kislányom lett.
2012. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kívántam a húst: fiam lett.
2012. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kívántam a húst a terhességeim alatt (3-szor), főleg szalámi, kolbász, nemek aránya: két lány, egy fiú.
2012. jún. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!