Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben más egy második terhessé...

Miben más egy második terhesség? 12 és fél hete szültem, késik a mensim.

Figyelt kérdés
Nem érzek különösebb tüneteket, néha van csak hányingerem, de talán csak beképzelem magamnak. Aki volt valaha így, annak milyen tünetei voltak, így rögtön szülés után? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 19. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legegyszerűbb, ha csinálsz egy tesztet, azt viszont vedd figyelembe, hogy a szülés után sokszor hónapokig nem áll be a menstruáció rendesen. Így egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy.
2012. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, persze, csak előtte mindig pontos volt, kivéve, amikor babás lettem, ezért gondoltam rögtön arra....
2012. jún. 19. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Sogornőm esett teherbe akaratlanul fél évvel szülés után. Úgy vette észre hogy mindentől hányingere lett.

Amúgy a második terhesség általában nehezebb mert a meglévő gyerek mellett már nem lehet úgy pihenni :)

2012. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,én hasonlóképpen jártam mint most te.Egy hét múlva lesz 4 hónapos a fiam,terhesség előtt mindig pont 28 napra jött meg,szülés után most csak 11 hétre,bevallom őszintén nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki.Ma már 10 napja hogy késik,csináltam egy tesztet egy hét késésnél és pozi lett,gondoltam téved,de a tegnapi teszt is pozi lett...szóval már a hatodik héten járunk...nagyon nagy meglepi volt,még meg sem bírtam rendesen emészteni.Apa nagyon boldog én pedig be vagyok sz@rva,hogy most mi lesz.Ráadásul nekem már az 5. baba lesz.Na és a tünetek,szinte semmi,ami kizárólag terhességi tünet lenne,néha jöttek rám falási rohamok,egyszer kétszer volt hányingerem a melleim most kezdenek el fájni,szóval nem gondoltam rá.Szerintem te is csinálj egy tesztet hogy megnyugodj.
2012. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ajaj.....nos, igen, nem lenne könnyű, pláne nem az ötödik babával.....de azért, én is azt gondolom, hogy, ha szeretne jönni, várjuk határtalan szeretettel! Csinálok majd tesztet, kicsit tartok az eredménytől, de azt hiszem, meg tudnám szokni a gondolatot :) Épp nemrég mondtam a férjemnek, hogy olyan fura, de hiányzik, hogy a pocakomban mozgolódjon a Bébi.....
2012. jún. 19. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem semmiben nem volt más a többedik terhességem...

Most utóbb annyiból volt "rosszabb",hogy szülés után elég rendszertelen ciklusaim voltak: eleinte túl rövid,majd 40,volt egy 28 napos is, majd 39,38 naposak voltak...

Anyuékhoz készültünk 2 napra,előtte csináltam egy tesztet,ha babás lennék,akkor ne készüljek arra,hogy Anyuéknál és a megjövetel...


Üdv: 3 lányos (februártól 4 :-) )

2012. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én babám 5 hónapos volt mikor gyanakodni kezdtem és csináltam tesztet. Pozitív lett, hát meglepődtem, de örültem, persze be is voltam sz@arva:D. Most a 33. héten járok és azt kell mondjam h sokkal könnyebb volt mint az első, nem paráztam annyit, mert még elég frissek voltak az emlékek, a pici meg még nem tudott az elején mászni sem, úgyh teljes hawai, most h 11 hós már járkál mászik stb. de így sem olyan nehéz, nem cipelem állandóan, tök jól elvan. Ja és gyorsabban is elmegy a 9 hónap mert tényleg nincs időd folyton ezen mélázni :D Azért az utolsó 4 hétre jön anyukám, azt már várom nagyon. Én ahányszor csak alszik a "nagy" napközben én is ledőlök és azon kívül is szinte egész nap fekszem amikor tudok.
2012. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!