Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késik a menstruációm, lehetek...

Késik a menstruációm, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék babát!!! Január végén voltam együtt a barátommal, azóta egyszer megjött de ebben a hónapban késik(márc.6.-án barnáztam és most 12-.ig semmi, barna se)fáj a hasam alul, néha hányingerem van, puffadok és úgy vettem észre mindtha nőne a hasam is.. Csináltam februárban egy tesztet az negatív lett.

Ez lehet a stresztől nagyon ideges vagyok félek hogy terhes lettem. Nőgyógyászhoz nem szeretnék menni! 16/l


2012. márc. 12. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Ilyen korán még nem nőne annyira a hasad.

2. Ne szexelj, ha nem vagy rá elég érett.

(érettségen nem azt értem, hogy nő a melled, vagy ilyesmi, hanem a stílusodból)

2012. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom. Lehetek terhes?:/
2012. márc. 12. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Na jó, nem akartalak letolni...

A kérdés, hogy az aktus és a teszt készítése között mennyi idő telt el.

Tudod, két hét kell, hogy kimutass a teszt, általában.

Ha korábban csináltad meg, akkor meg kéne ismételni.

Orvoshoz pedig ne félj menni, nem esz meg.

2012. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A késés lehet ettől is, attól is! Tesztelned kellene, hisz ha baba van a dologban és nem kívánod megtartani, akkor intézkedni is kellene!
2012. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma megjött nagy nehezen szerintetek teszteljek?:/ annyira puffadtnak érdem magam és rosszul:/ mit csináljak ?:/
2012. márc. 13. 14:18
 6/9 A kérdező kommentje:
tesztet úgy kb.3-4 hete csináltam az aktus feb.28.án volt
2012. márc. 13. 14:29
 7/9 A kérdező kommentje:
*Január 28.án!! bocsánat
2012. márc. 13. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Most figyelmesen olvasd el, és kérlek, fogadd meg a tanácsom.

Ha meg is jött, akkor is csinálhatsz tesztet.

Ugyanis vannak nők, akiknek az elején még megjön néha.

Előfordulhat az is, hogy terhes voltál, de elment a baba, onnan a vérzés. Ha ez az eset áll fenn, még mindig pozi lesz a teszted, a hormonok ugyanis lassabban ürülnek ki.

Ha csinálsz, és tutibiztos egy 1 csík, akkor nem volt baba, akkor nyugalomban lehetsz (ha megbízható a teszt).

Könyörgöm, a teljes nyugalom érdekében menj el orvoshoz, aki nem megenni fog, hanem megnyugtatni, magadnak csinálsz jót, ha elmész, főleg ha élsz nemi életet, néha el is kell menni (évente) hogy megnézze, minden okés. Ez rutin vizsgálat, nem kell tőle félni.

2012. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsod :)
2012. márc. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!