Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MI LEHET EZ? 17 hetes vagyok,...

MI LEHET EZ? 17 hetes vagyok, és jobb oldalt nagyon fáj a pocim. Ha fekszem tűrhető, de ha felkelek. Meg még fekve is ha nagyobb levegőt veszek, fáj. Olyasmi fájdalom, mintha meghúzódott volna, pedig nem!

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyúlnak a méhszalagok. De nem görcsöl?
2012. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem görcsöl, "csak" fáj. :( Gondolod, a méhszalagok? Lányomnál nem volt ilyen :(
2012. jún. 10. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tartós a fájdalom,mindenképp mondd el az orvosodnak.Nekem csak a terhesség utolsó 5-6 hetében fájt picit a hasam,jobb oldalt alul.Szúrós érzés volt,de csak ha sétáltam...19 kilót híztam összesen, a nagy része a 3.trimeszterben szaladt fel,úgyhogy nagy volt a terhelés...de nálad ez még nem áll fenn,szerintem ha nem múlik,beszélj az orvosoddal,de ha az megnyugtat,akár a védőnőnek most is elmondhatod,hátha tud tanácsot adni,vagy megmondja,mitől lehet.
2012. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ilyen volt a terhességem elején, szerintem csak a szalagok húzódását érzed. Ilyenkor pihenj le egy kicsit. Nem kell mindentől megijedni!:))
2012. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pihenek,meg vettem be Magnéziumot, talán jó lesz. Kedden megyek dokihoz, ha nem múlik, mindenképpen megkérdezem. Köszi a válaszokat!!!
2012. jún. 10. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, pont ugyanezt éreztem 17 hetesen, jobbra. Nyúltak a szalagok, egy nap nagyon fájt, aztán enyhült fokozatosan. Jobbulást, boldog babavárást!
2012. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt pont 17 hetesen. Fájt jobb oldalt lent és a derekamnál is jobb oldalt. Mondtam a dokimnak, először a vesémre gondolt, megnézte ultrahanggal, hogy milyen rendben van-e vele. Rendben volt, így valószínűleg a méhszalagok voltak.
2012. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm csajok! Ma szinte egész nap feküdtem + magnézium és most már jobb,mint napközben!
2012. jún. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!