Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor nem tudtam, hogy babát...

Amikor nem tudtam, hogy babát várok, akkor voltam kb.5 hetes tehes, csináltak egy röntgen felvételt a térdemről. Említettem az orvosomnak, de azt mondta nincs jelentősége. Menjek tovább ebbe az ügybe? Köszi, egy 8 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne!

Ne törődj vele,nem lesz semmi baj!

33hetes km

2009. júl. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mai gépek már elég hatékonyak, nagyon kis dózissal dolgoznak. A térdről készült felvétellel nem lehet semmi baj, hidd el a dokidnak!

OFF

ha nem hiszed a dokidnak... hogy lesz később?

2009. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A térdedről készítették....elég messze van a hasadtól. Igaza van a dokidnak, emiatt kár parázni.

2009. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tettek a hasad elé semmit? Igaz hál'Istennek több éve voltam röntgenen,de kérdezés nélkül elém tettek egy árnyékoló köpenyt. De azóta modernebb gépekkel is dolgoznak, ne izgulj minden rendben lesz.
2009. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítő és megnyugtató válaszokat.nem tettek a hasam elé semmit,én is csodálkoztam.remélem minden rendben lesz!köszi
2009. júl. 7. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!