Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet megkülönböztetni...

Mitől lehet megkülönböztetni a jósló fájást az igazi fájástól?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem az volt a kettő közti különbség, hogy a jósló halvány árnyéka volt csupán a rendesnek:)


A jósló olyan volt, mint egy mensis görcs, a rendes fájásnál meg összegörnyedve is majd kiesett a szemem, alig bírtam kiegyenesedni is utána.


De van, akinek a rendes fájás fáj annyira, mint nekem a jósló:) ( a mázlista:D)

2012. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rá fogsz jönni.Az igazi rettentően fáj :D

Amúgy ha forró vízben lezuhanyzol/fürdesz és elmúlik,akkor csak jósló.Plusz azok nem rendszeresek,és nem tartanak kb 50 másodpercig .

2012. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jósló vidámpark az igazi fájáshoz képest.
2012. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én tapasztalatból mondom hogy lehet a jósló rosszabb vagy ugyanolyan mint a rendes fájás.

a lányommal meg se éreztem szinte a fájásokat,csak onnan tudtam hogy elment a nyákdugó és a fájások rendszeresek voltak és egyre sűrűsödtek.


remélem most is szerencsés leszek a kisfiammal.36 heteske

2012. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!