Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudom majd megkülönbözt...

Hogyan tudom majd megkülönböztetni a jóslófájást az igazi fájásoktól? Az egyik barátnőm most szülte a 2. babáját, és a jóslófájásoknál már bement a kórházba, mert azt hitte, hogy az már "rendes" fájás, mivel az első babájánál nem volt jóslófájása.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan volt a jósló fájás is mint a rendes fájás.Onnan fogod tudni,hogy ha lefekszel vagy le zuhanyozol elmúlik a jósló,ha nem múlik el akkor rendes.Ja,meg nekem a jósló nem rendszeres időközönként jött,hanem hol 3 perc múlva,hol 10 múlva,hol rögtön egymás után.
2009. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is második babámat szültem nemrég, és nekem se volt az elsőnél jóslóm így nem tudtam mit kell várni.

És én is így jártam, hogy ezek a fájások 2 napig ugyanolyanok voltak, annyira nem fájt de aludni már nem tudtam tőlük rendesen.

Nálam az se jött be hogy rendszereződnek e, meg pontos időpontra követik e egymást mert összevissza volt.

Mégis bementem velük a kórházba. Burkot repesztettek és egy óra múlva meglett a lányom.

Én is paráztam hogy hazaküldenek meg még jó hülyének is néznek h második gyerek, és nem tudom h mikor kell menni :)

2009. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ez velem is megtörtént,második szülésnél. Paráztam én is h hülyének néznek. De már bent tartottak,egész éjjel joslóim voltak,de mikor jöttek a rendes fájások,utána már 2 órával a kezemben volt a babám. De utánam volt ugyanigy egy másodszorra szülőnő,szóval emiatt nem félj,max hazaküldenek,de inkább lásson doki,mit későn menj be!
2009. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a jóslófájások elmúltak, ha mozognni kezdtem.

Ugyanúgy elmúltak ha zuhanyozni kezdtem.


Aznap,amikor a szülés indult meg a fájásokkal hiába pattantam ki az ágyból nem múlt el. Azért még vártam,és almentem zuhanyozni is, hátha elmúlik, mire kiszálltam a kádból összezuhantam a fájdalomtól.

2009. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!