Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak a hasam egy része...

Ha csak a hasam egy része keményedik be, akkor ott a baba nyomja ki magát és nem haskeményedés, ugye?

Figyelt kérdés

A köldököm felett kb 6-8cm-re és jobb oldalt. Ez a baba popsija vagy feje lehet?

Bal oldalt lent meg pici mozgásokat érzek.


2012. jún. 20. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány hetes vagy, de Én a baba mozgását és a haskeményedést egyértelműen meg tudom különböztetni.


A keményedés hasonló mint a görcs mondjuk a vádlidban, pár másodpercig tart, nekem a hasam alja szokott bekeményedni.

A baba mozgása meg egyértelmü :) Bár nem tudom mikor mit nyom ki, mert egyszer fejjel lefelé van, egyszer rendesen :)



24+3hkm

2012. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor keményedés van, olyankor a baba nem mozog, tehát ha érzed a mozgást is, akkor nem keményedsz.

A baba feje a legkeményebb, valószínűleg azt nyomhatja ki.


Amúgy a haskeményedés jellegzetesen a has alsó részén van, vagy mindenhol, de az alja mindenképp kemény, szóval majdnem biztos, hogy Nálad nem erről van még szó...


Amúgy hány hetes vagy?

2012. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja,azt elfelejtettem írni,hogy 31 hetes vagyok.


Múlthéten éreztem egyik nap 3szor ilyen görcs szerű dolgot a hasam alján. Tényleg ilyen mensi szerűt. Akkor az volt a haskeményedés?


Az első terhességem alatt sose éreztem ilyet,azért vagyok ilyen "tudatlan". :)


Amikor kinyomja magát,akkor nem érzek igazán mozgást,csak azt,hogy jobb oldalt fent kicsit feszül és megkeményedik a hasam,meg talán picit ki is dudorodik.

2012. jún. 20. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, akkor az lehetett a haskeményedés :) Van akinek nem jelentkezik annyiszor, van akinek elég sokat.


Én még csak 24 hetes vagyok, de ha kinyomja magát az egyértelmű :) és már látszik is kívülről :) Valószínűleg rosszcsont lesz :D

2012. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 28 hetes vagyok, és azzal a jelenséggel, amit leírtál 17 hetes korom óta találkozom.

Említettem az orvosomnak, aki megerősítette, hogy ez egy részleges méhösszehúzódás, semmiféle gondot nem okoz,de nem a baba csinálja. A méhszájad nem nyílik tőle és nem is keményedés, nem mindenkinél fordul elő, viszont nála már többször volt olyan, hogy ez UH vizsgálat alatt történt és elment tőle a kép :-) szóval nyugi, ezzel nem kell törődni.

Boldog babvárást mindenkinek!

2012. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Erre gondolsz: "Amikor kinyomja magát,akkor nem érzek igazán mozgást,csak azt,hogy jobb oldalt fent kicsit feszül és megkeményedik a hasam,meg talán picit ki is dudorodik."


Erre a kis "dudorra" mindig ugyan ott?

2012. jún. 20. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, pont erre! Nekem általában jobb oldalon van, de néha balra is :-)
2012. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!