Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes legközelebb...

Mikor érdemes legközelebb 4D-re mennem?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, 19 hetesen voltunk genetikai uh-n, de akkor nem látták a nemét. Nagyon szeretném tudni! Mikor menjek legközelebb szerintetek?
2012. jún. 20. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már most is mehetsz,hiszen ilyenkor már rég egyértelműen látszik.Persze az megint más,hogy megmutatja-e magát a manó. :) Én nem voltam genetikain,de 4D-sen 2x is.Én azt javaslom keress egy nagyon jó 4D-s szonográfust (mi 200km-t mentünk,mert Debrecenben ajánlottak egy nagyon jó helyet:Nobilis magánrendelő),aki alaposan,minimum45-50 percig foglalkozik veletek és minden apró részletre kitér.Ha ügyes,akkor tud olyan pozíciókat,ami megmozgatja a babádat a pocakodban és kiderül a titok.Én mind a 2x ugyan oda mentem,mert hihetetlenül jó szakember!!
2012. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még az lemaradt,hogy elsőnek 17.héten voltunk (már akkor egyértelműen megmondta és mutatta),másodjára pedig 28.héten.
2012. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!