Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is nehezen hittétek el?

Ti is nehezen hittétek el?

Figyelt kérdés

amig nem láttátok meg Uh hogy terhesek vagytok?

én már alig várom hogy az orvos is lássa és megnézzük UH első vizsgálat ma töltöttem be az 5 dik hetet


2012. jún. 20. 14:11
1 2
 1/12 Anita8401 ***** válasza:

Ezzel mi is ìgy voltunk a párommal :-)) . Ő lesz a harmadik gyerkőcünk és olyan hihetetlen volt,hogy elsőre összejött,hogy 8 teszter csinàltam biztos ami biztos alapon :-) . Főleg,hogy nem volt semmi terhes tünetem a mellfeszülésen kívül :-) .

Nyugi már nem kell sokat várnod és megláthatod a babádat az UH-n :-) .

Szívből gratulálok és boldog babavárást nektek :-)


15hkm

2012. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

:-) de cuki vagy!igen nehezen nagyon lassan telt az idő!Viszont most meg azt nem tudom elhinni hogy bármikor 3-an lehetünk...

37hkm

2012. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gratulálunk a babádhoz!!! Sok gyümi, zöldség, és pihenés!
2012. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Anita8401 ***** válasza:
*tesztet bocsi :-)
2012. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok de még most is olyan furcsa hogy terhes vagyok. Alig tudom elképzelni hogy nemsokára hárman élünk együtt.:)
2012. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2012. jún. 20. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem lassan egy éves a lányom, de még most is alig hiszem el, hogy tényleg a miénk ez a csoda! :)

Így voltunk mi is!

Boldog babavárást Nektek!

2012. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mind a 3x illetve 4x :-)

Az első hetekben fel sem fogtam hogy babás vagyok,az uh-n is nehezen. Igazán kismamának pedig akkor éreztem magam,amikor már gömbölyödött a pocakom,és mocorogni éreztem a bennem növekedő,fejlődő kicsit.


Boldog babavárást,egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,7 hkm.

2012. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel mindenki így van, de természetes :)


Én a tesztek után sem hittem el, aztán az első UH, ahol csak egy kis szürke pacát láttam, de nagyon büszke voltam :)


Elöször a 12hetes UH-n tudatosult bennem, de akkor már cuki formás :) Aztán a következő nagy élmény az volt mikor elkezdett mocorogni... tényleg egy csoda, és imádom akkor is ha néha lerúgja az oldalam.

Apa mindig kérdezni h nem fáj? Olyan mint egy kis ufo :) Mondom nem fáj, de majd ha kijön ezért cserébe jól beleharapunk majd a kis fenekébe :D


24+3hkm

2012. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
IGEN, nehezen hittuk el, foleg hogy nem volt tervezett! en mielott tesztet csinaltam volna mindenfele betegsegnek utana neztem ami emelygessel-hanyassal jar, mar azt beszeltem be magamnak hogy rakos vagyok...ekkor a baratom tesztet hozott, halvany volt a masodik csik es en nem is akartam latni...2 hetig meg tagadtam, ekkor mar 10 hetes lehetett amikor a 3. teszten jol lathato volt a piros csik, masnap irany a nogyogyasz. majd elolvadtam, nem is hittem el hogy az en hasamat ultrahangozza...a szemet torolgette a baba, mintha sirt volna amiert en megtagadom ot es nem akarom...de ez nagyon meghatott. megis furcsa volt nagyon. es felfoghatatlan...azota mar 2 eves a kislanyunk, szuletesnapomon szuletett es boldog csalad vagyunk, + remelem megfogant a kisocsi is:D
2012. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!