Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák nektek is...

34 hetes kismamák nektek is van olyan hogy pisilés után nagyon szúródik fáj alul/belül úgy hogy még lépni is nehezen tudtok? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Csak pár másodpercig tart de van hogy meg kell állnom mert alig tudok lépni?Előző babámnál nem emlékszem hogy lett volna ilyen.Császárral szültem mert semmit nem tágultam így bízom benne hogy most sem a méhszáj nyílik!Szerintetek akkor mi nyúlnak a méhszalagok?
2012. jún. 19. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a szalagokat terheli a hólyag ürülése. Gyakori jelenség, de csak negatív vizeletvizsgálat után lehet erre fogni, mert a másik lehetőség, a méh nyomása miatti pangó vizelet okozta gyulladás.
2012. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én még csak 13hetes vagyok de én is érzek illyet általában akkor ha sokáig vagy sok pisit tartogatok. görcsben van a holyagom meg szúr
2012. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem azóta jobb lett kicsit ittam kamillateát meg a nőgyógyászom azt mondta használjak el egy 3 db Canesten kúpot.Tegnap viszont újra kezdődött én gyanítom hogy felfázás lesz!Így kedden rendel a háziorvosom ott kezdek nála és meglátjuk!Azóta voltam nőgyógyásznál semmi gond nincs méhszáj zárt!
2012. júl. 1. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!