Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November elejére/közepére...

November elejére/közepére kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok ezt a hőséget? Mikorra vagytok pontosan kiírva? Vásárolgattatok már? Kilók, baba egészsége, neme? UH képek? Mozgolódások? Meséljetek! :)

2012. jún. 20. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szio

nov 15re vagyok kiirva! A meleget nehezen viselem...sok folyadekkal es hus szobaban rostokolok egesz nap!mult heten voltam uhn egeszseges es ugy nez ki h kislagy Boglarka! Elso baba... Hasam feszul rendesen!!!2hete erzekelem a picurt forgolodok rugdos de meg nem tudom beazonositani h hol a feje laba!

Boldog babavarast !

19hkm

2012. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jajj elfelejtettem babakocsi mar megvan egy ket edi babaruci! Bababutor 2het es megerkezik! Tobbit majd szeptemberben! +3kg jott fel eddig!!:-)

Elso voltam!

2012. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én huszadika körülre várom, elvileg 24, de nagyobb egy héttel, szóval lehet, hogy korábban jön majd. Engem anyukám "eltiltott" a vásárlástól babonából, ő meg vett egy rakat dolgot, kicsit kiverte nálam a biztosítékot, de aztán megígérte, hogy a többit csak velem. :) Én vettem a porontynak játékokat, egy plüss elefántot, meg ilyen csipogó, színes karikákat. :)

Az elején fogytam 2 kilót, az mostanra jött fel, szóval "tartom a súlyom". Holnap megyünk UH-ra, és remélem kiderül, hogy Evelin-e vagy Benedek. :D Amúgy makk egészséges. Képet nem tudok sajna feltölteni, mert innen, ahol élünk, nem lehet megnyitni a kepfeltoltes.hu-t. :( Én is kb 2 hete érzem a mozgolódást, az utóbbi két napban lustább lett, de azért reggel vagy este bejelentkezik.

Ja és a hőség megöl! Már vagy három napja ki se tettem a lábam a lakásból, csak este, amikor már elviselhető.

Budapesti vagyok és az Istvánban fogok szülni, ha minden jól megy.

És te kedves kérdező? Hogy vagy?

2012. jún. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nov.8-ra vagyok kiírva, de ez állandóan változik. Nov 1-nov 11 is volt már. Még nem vásárolgatok, nagyon nem is fogok, 2. gyerek lesz. Az első lány, de vannak semleges színű ruhák is, meg uncsitesómék sokat adtak, nekik fiuk van. Nekünk is fiunk lesz, babával minden oké, mozog de nem valami élénk baba. Hőséget viszonylag jól bírom. 20 hetes km.
2012. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok!

November 19-re vagyok kiírva, 2. babó. Nagy valószínűséggel kislány, és szintén Boglárka:-)

Minden redben van szerencsére. Nagyon aktív, Már kb. 4 hete érzem a mocorgást. Eddig még egy deka se jött rám, sajnos. A meleget úgy gondoltam, hogy jól fogom bírni, ehhez képest nagyon leszívja az energiámat, és teljesen tompa vagyok. Még szeptemberig dolgozom.

A nagyobb dolgokat nem kell megvennem, kislány ruhákat fogok venni egy párat, mert első gyermekem fiú, vannak semleges színű ruhák, de azért egy két habos-babos rucit veszek a csajosnak.

További szép babavárást kívánok mindenkinek

18+4 km

2012. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cica8918 válasza:
Szia!én november 14re vagyok ki írva, első baba és kislányt mondtak!juni 1 óta érzem erőteljesen a pocaklakóm mozgását :D én jól vagyok ebben a melegben is a hideget nem birom akkor vagyok álmos és fáradt!!!Eddig plusz 4kg jött fel szépen lassan!!nem vettem még semmit mert nővéremtől megkapunk mindent vannak lányos rucik is!Festés lesz juliban már tudjuk hogy rózsaszín lesz :D mozog a drágám már szemmel láthatóan és szerencsére mindene meg van és egészséges!!!És neked???
2012. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nos én November 7.re vagyok kiírva. Még egyszer volt csak egy eltérés akkor nov. 8-at mondott a doki. :D

A meleget nagyon rosszul bírtam, csak légkondival most meg fáj a torkom és köhögök, tehát örülök ennek a kis "lehűlésnek" Nem vásárolgatok még mert fogalmam sincs milyen nemű lesz a baba, mert mindig bujdos az ultrahangon, amúgy kislányt szeretnék neki meg lennének ruhák mert kapok majd csak pár újat vennék. A kilóimmal nincs problémám 64 kg vagyok még így fél időben, dehát jönnek majd a kilók később.. :D A baba mozgását már kb 3-4 hete érzem és elég intenzíven sokszor. Főleg ha úgy van a lábam, hogy neki véletlen nem tetszik. :)

Az egészségével kapcsolatban még várok, mert voltam magzatvíz vételen mostanság, de remélem minden oké lesz! :)

2012. jún. 22. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!