Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November végére kiírt kismamák...

November végére kiírt kismamák hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Fáradékonyság? Alvásigény?stb..
2009. szept. 12. 12:18
1 2
 1/13 Tittiritty ***** válasza:
Szia! Én dec. 7.-re vagyok kiírva, nem nov. végére. Még dolgozom és nem is áll szándékomban még itthon maradni, legalábbis eddig így gondoltam. Az utóbbi napokban viszont iszonyatos fáradtság jött rám, szinte alig állok a lábamon. Sokat dolgozom, de azt hittem, hogy bírni fogom. A kiscsajom egész nap dolgozik bent:-) Még semmit nem vettem meg, remélem, hogynem késtem el semmivel. Te hogy vagy? Mocorog a kicsi?
2009. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is december 7-re vagyok kiírva! :)

Én is mostanában elég aluszékony vagyok. Amúgy jól érzem magam, a pocim szépen nő. Nekem csak az fura, hogy amikor sétálok akkor úgy érzem mintha lecsúszna a baba és nyom mindent lent. Egy kicsit kellemetlen. Sokat mozog a babám, sajna még nem tudjuk, hogy fiú lesz-e vagy lány. Talán majd 2-3 hét múlva amikor megyek az uh-ra.

Üdv

2009. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tittiritty ***** válasza:
81%
Szia! Én voltam amniócentézisen a korom miatt és ott a kromoszómavizsgálat 100%-osan kimutatta, hogy csajszi lesz. Fura, de nekem szerintem nem nő úgy a pocakom, ahogy kellene (legalábbis szerintem). Még el tudom rejteni rafkós felsőkkel:-), ha akarom. Mivel első babám, ezért nem tudom, hogy mekkorának kellene lennie a hasamnak. Mindenesetre a baba mérete jó és ez a lényeg. Hol fogsz szülni?
2009. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

16.37-es vagyok.

Az előző választ nekem írtad? :)

Ha igen akkor válaszolok. Én is első babás vagyok, nekem a 20-ik hétig semmi nem látszott viszont most már egész szép a pocim. Igazából a 12 hetes uh alapján írták nekem a december 7-et de ha a mensit nézem akkor két héttel hamarabb kellene szülnöm (november 26 körül). Szóval most a védőnő szerint 27 hetes vagyok de ha a mensit nézzük akkor 29 hetes. Amúgy miskolcon fogok szülni.

Üdv

2009. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Én már sajna nem dolgozom,mert veszélyeztetett vagyok a méhszájam miatt. Sokat mocorog a babóm, de szégyenlős,így nem tudjuk,hogy fiú vagy lány.

2009. szept. 12. 18:10
 6/13 Tittiritty ***** válasza:
100%

Igen, Neked írtam:-) Úgy látszik rajtunk kívül nemigen van hasonló korú babás itt. Még a kérdező sem ír:-(

Nem is vagyunk messze egymástól, én Nyíregyen fogok szülni. Dolgozol még? Vásárlással hogy állsz?

2009. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tittiritty ***** válasza:
100%
18.11-es vagyok. Bocs kérdező! Sajnálom, hogy veszélyeztetett vagy, nem lehet könnyű. És hogy érzed magad? Megkérdezhetem, hogy mi miatt lettél veszélyeztetett?
2009. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok lányok! Én dec.6ra vagyok kiírva :) Dolgozom, de nagyon nehéz már!Pocakom elég kicsi, nem is értem hogy fér el a fiacskám :D 4-5 óránként le kell pihennem legalább pár percre, mert nagyon fáradékony vagyok én is.Pár nagyja nem rugdos a babám, de azért mocorog :)
2009. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én nov. végére vagyok kiírva fiacskánkkal. Eddig nagyon jó volt a várandósság, most egy kis terhességi cukor belerondított, de ez legyen a legnagyobb bajom. Diétázom, már 3 hete nem híztam egy dekát sem, ami nem árt. A belgyógyász megnyugtatott, hogy a babus önző, mert mindent elvesz, ami neki kell, nem foglalkozik azzal, hogy nekünk mennyi jut. Így már ezért sem aggódom. Az éjszakák is még jól telnek, max egyszer kelek fel pisilni. A szopipárna nagyon bejött mindenféle pózhoz: háton, félháton, oldaltfekvéshez. Kíváncsi vagyok, hogy az utolsó három hónap milyen meglepetéseket tartogat. Mostanában én is kicsitt többet pihengetek napközben, én már nyár eleje óta nem dolgozom. (nem is hiányzik a munka)

Jó egészséget, boldog babavárást Nektek!

28h km

2009. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

16.37-es vagyok.

Már én sem dolgozom a 17 héttől. Sokkal jobb itthon lenni, nem is bírtam volna, mert az én munkám sok emelgetéssel és járkálással és stresszel járt.

Vásárolgatás: Már megvan a babakocsi, a kiságy egy ismerőstől lesz, babaruhákból is van már jópár darab (uniszex amit akciósan meg tudtam venni).

Mostanában varrogatok: szopipárna, hálószák, párna, takaró, a babaágyra zsebes tartó (ilyet a brendonban is lehet venni, az alapján csináltam), fejvédő. Ezek nagyon aranyosak, mert mind egy anyagból vannak (micimackós). A lepedőt is én varrtam. Úgyhogy nekem egész sok dolog megvan. Amúgy sem akartam a végére hagyni a vásárolgatást.

A súlyomra nekem is figyelnem kell, mert a védőnő már kétszer szólt érte :( Pedig szerintem nem eszem sokat. Most tartok 27-29 hetesen 9 kilónál.

Amúgy nekem minden eredményem jó. Már csak azt lenne, jó tudni, hogy fiú vagy lesz-e a baba. Na de majd a 30. héten lévő uh-on hátha kiderül :)

Mindenkinek könnyű szülést kívánok!!! :)

2009. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!