Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hét napja késik a menstruációm...

Hét napja késik a menstruációm. Az első tesz negativ lett, a második pozitiv, de a csik nagyon-nagyon halvány, de azért látszik. Ez terhesség lehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Holnap még ellőnék még egy másfajta tesztet reggel, s ha az is pozitív, akkor bizony ott a baba!

Sok sikert!

2010. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! :-) Csinálj egy más fajta tesztet is, reggeli vizeletből.
2010. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sya!milyen tesztet csináltál?

Nálam az a helyzet h menszi helyett csak barnázás volt de más semmi..nekem is 7-8 nap amióta késik..tegnap óta menszis érzésem van és így vettem a qoupidot ami 10 érzékenységű és délután 5 körül megcsináltam..persze negatív lett..érzel valamit?

2010. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Ma elkeztek kicsit fájni a melleim, 2 hete minden nap van olyan érzés a hasamban, mintha meg akarna jönni, és még enyhe hasogató és nyomó fájdalmat is érzek.
2010. júl. 9. 18:41
 5/5 anonim válasza:
Mi tortent azota??
2016. jan. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!