Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen normális már az...

33 hetesen normális már az alhasban a szurkáló-fájó érzés?

Figyelt kérdés
Nem görcsölés,de hasonló. A baba mozgása közben éreztem ezt. Nagyon nyomhatta magát a méhszájhoz,vagy jósló lehetett? Még sosem éreztem ilyen. Egyszer fordult elő. Néha szokott már keményedni a hasam,de ez szurkálással is járt. Érzett már valaki ilyet? Köszönöm, 33hkm.

2012. jún. 21. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még nem jósló fájások,de előfordulhat. Ha máskor is érzed beszélj az orvosoddal. :) Ne izgulj. Bolog baba várást.

Egy 2 éves és egy fél éves kislány anyukája.

2012. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pár napja éreztem hasonlót, de nekem menzeszszerű fájás volt, elég erős, meg is voltam ijedve, de elmúlt. Nekem már elég régen keményedik a hasam, nálad csak mostanában?


34hkm

2012. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!