Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok terhesen strandon?

Voltatok terhesen strandon?

Figyelt kérdés
Mi szombaton tervezünk elmenni Kaposvárra,a Virágfürdőbe a 2 éves kisfiammal,a 6 éves kislányommal,a 12 éves nagylányommal,és persze a kis férjecskémmel:) 38 hetes vagyok,úgyhogy bármikor megindulhat a szülés.A múlthétvégén is voltam strandon,és semmi bajom nem lett.Sajnos nem tudok csak 10 percet belemenni a vízbe,mert a férjem nem bír el 3 gyerekkel egyedül:) Az előző terhességemnél nem voltam strandon,mondván nem jó,de én nem bírom ki stand nélkül:( Sajnos. Egyébként,ha mennék akkor bikinibe vagy rendes egybe részesbe menjek ?Melyik jobb,praktikusabb?

2012. jún. 21. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

és honnan tudod hogy nem nyílik a méhszájad.én nem mennék a helyedbe se 10 hetesen se 38 hetesen semmikor...."nem bírom ki strand nélkül" na az ilyenektől falra mászok.egyberészes vagy kétrészes...ez a legnagyobb problémád?

tegyük fel nyitva a méhszáj bármilyen fertőzést elkaphatsz.ez hiányzik neked?sok öregasszony áztatja a gombás muffját te meg nem bírod ki strand nélkül...

37hkm

2012. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen zárt vagyok..
2012. jún. 21. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban ne menj! Már nagyon a vége felé jársz, és azt amire a dokid mondjuk hétfőre azt mondja hogy zárt, lehet szerdára már nem!!! Pillanatok alatt elkezdhetsz nyílni. Tényleg ne kockáztass.


Kérdésedre válasz: igen, én volta 25 hetesen.

2012. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, és nem voltam, és nem is fogok menni strandra. Én kibírom strand nélkül, pedig aki igazi strand-lady az én vagyok, de ezt a szezont inkább kihagyom. Többen meg is vannak botránkozva rajta, hogy miért nem megyek, de nem hiányzik sem a fertőzés, sem hogy véletlenül megüssék a hasam a tömegben (mert ugye ez előfordulhat ha sokan vannak kis helyen). Ha mégis mennék akkor kismama bikinit vennék, itthon kétrészesben vagyok, de tűző napra nem megyek.
2012. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem se menj, bár ha a múlthéten voltál, nem értem a kérdésedet!

De csak kibírod már fürdőzés nélkül.

A férjed nem bír el három gyerekkel, mi lesz, ha megszületik a negyedik?! Amúgy a 12 éves lányod simán tudna figyelni a kisebbekre a férjeddel!

Én 3 éve kibírtam a fürdőzést, igaz voltam strandon, de nem mentem bele a vízbe, nekem a baba egészsége volt a legfontosabb, nem az én vízimádatom!

A múlthéten milyen fürdőruhában voltál? Ha mész egyberészesbe menj, bikini nem a kismamáknak való, egyrészt látványilag, másrészt nem olyan jó, ha a nap közvetlenül éri a hasat!

2012. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na meghoztuk a döntést a férjemmel. A férjem a 2 évesünket fogja pesztrálni,a nagylányom pedig a 6 éves kislányunkra fog vigyázni.Én addig az árnyékba üldögélek a barátnőmmel.Ő is most várja a 3. babáját,most 37 hetes.Az ő férje is meg a 2 gyerek bemegy a vízbe,és akkor a férjeknek is lesz társasága,meg a gyerekeknek is.Mi meg addig üldögélünk a parton:) Köszönöm a válaszokat. kb 10-12 hónap és akkor már ő is jöhet fürdőzni velünk:) Addig kibírom,mert le fog foglalni a babázás:)
2012. jún. 22. 06:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó döntést hoztál! Jó pihenést, és jó egészséget, problémamentes szülést kívánok! Utolsó voltam!
2012. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!