Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak 31-31 hetes terhesen...

Ha csak 31-31 hetes terhesen megyek el a fogorvosomhoz, az nem túl késő? Ti mikor voltatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pl., hogy ekkor is ugyanúgy adhat még injekciót?
2009. aug. 7. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Több helyen is úgy hallottam,hogy az érzéstelenítő injekció nem árt a babának.Remélem,mert én is már a 15.hétben vagyok,és még nem voltam:)
2009. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes vagyok és még nem voltam.........
2009. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem megyek, majd szülés után, mert műteni kell a fogamat, így meg nem vállalom.


32hetes pocis

2009. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Szia!Én ott dolgozom,szóval rögtön az elején megnézettem.Eddig 3 fogam kezdett neki szuvasodni(de nekem elég rossz állagúak a fogaim)A szuri(általában Lydocain)nem jut el a babáig,lehet adni,hamar lebomlik.Nem késő szerintem,max.megmondja,menjél vissza ha meglesz a baba,és el tudsz szakadni tőle fél órára(két szopizás között),és akkor megcsinálja.Üdv:24hkm.
2009. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem késő, jobb is most elintézni, szülés után már nem biztos hogy lesz rá időd elmenni. Én 25 hetesen voltam, utána még egy párszor, adott is injekciót. Még visszarendelt volna a 8. hónapban is csak arra már nem tudtam elmenni mert előbb érkezett a baba. (de nem az injekció volt az oka. :-)
2009. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem voltam-6 hónapos a kislányom:-)
2009. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 8. 08:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 33 hetesen kezdtem el járni.Addig nem volt gond.Adott injekciót...ki se bírtam volna nélküle,mert húzott is, meg ideg kezelt is.


40h

2009. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont 2 napja voltam, 31 hetesen. Kicsit "megszidott", hogy miért nem mentem előbb, de jobb elmenni, mint szülés utánra halasztani, amikor amúgy is kevesebb időd lesz, mint most. Tőlem megkérdezte, kérek-e a töméshez injekciót, és én kértem. Igaz, bánom, mert a szúrás helye még másnap is fájt. Kedden megyek újra, akkor megpróbálom nélküle.
2009. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23.hetes vagyok, még nem voltam.
2009. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!