Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb babakocsi?

Figyelt kérdés
Olyan babakocsit szeretnénk ami több gyermeket is ki fog bírni, olyan városban sétálós típus vagyok én is és a férjem is és valószínűleg a babával is sokat fogunk sétálni, tehát mindenféleképpen olyat szeretnénk, ami szépen, elegánsan néz ki, igazából én szeretem a kicsit "csicsás" dolgokat, és nem jön velünk szemben még egy ugyanolyan kocsi. Tömegközlekedni nem fogunk vele. Viszonylag nagy a csomagtartó része az autónknak így bele fog férni, bármekkora. Vidékre is sokat utaznánk vele, mert a nagy szülők nem a városban laknak, de az útviszonyok ott is jók. Multifunkciós babakocsit keresünk, kislánynak. Az ára nem számít. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. jún. 21. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Quinny buzz! Nagyon tudom ajánlani. Elnyűhetetlen, nálunk ősszel a harmadik gyerekkel kezdi a futamot.
2012. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
euro cart lumina, nekünk nagyon bejött, imádom!!!!
2012. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2012. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Neonato és Cam babakocsikról mit gondoltok?
2012. jún. 21. 21:23
 5/18 anonim ***** válasza:
Espiro Vector Pro
2012. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Neonatoból én csak háromkerekűt láttam, azt én sem praktikusnak nem találtam, szépnek meg még kevésbé. Nálam az ABC Design a nyerő, ebből is van 3 kerekű változat, ha neked az tetszik.
2012. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
3 kerekű babakocsit nem szeretnénk.
2012. jún. 21. 22:14
 8/18 A kérdező kommentje:

[link]


ezt a babakocsit nézegetjük, szerintetek?

2012. jún. 21. 22:19
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, én megvenném, ha aktuális lenne a téma. :) Külön előnyös, hogy a hordozó 13 kg-ig használható. /És basszus sajnálom, hogy nem találtam 4 kerekű neonatot, bár mi csak bababoltokban nézelődtünk, webshopokban nem. Nekünk fontos volt az is, hogy ki lehessen próbálni, nem tudom, van-e módotok erre.
2012. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem rettentően kicsik a kerekei , főleg elöl. Ez nem lesz előnyös.



25hkm

2012. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!