Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb babakocsi?

Figyelt kérdés
Olyan babakocsit szeretnénk ami több gyermeket is ki fog bírni, olyan városban sétálós típus vagyok én is és a férjem is és valószínűleg a babával is sokat fogunk sétálni, tehát mindenféleképpen olyat szeretnénk, ami szépen, elegánsan néz ki, igazából én szeretem a kicsit "csicsás" dolgokat, és nem jön velünk szemben még egy ugyanolyan kocsi. Tömegközlekedni nem fogunk vele. Viszonylag nagy a csomagtartó része az autónknak így bele fog férni, bármekkora. Vidékre is sokat utaznánk vele, mert a nagy szülők nem a városban laknak, de az útviszonyok ott is jók. Multifunkciós babakocsit keresünk, kislánynak. Az ára nem számít. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. jún. 21. 20:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
[link] Én ezt szerettem volna a kislányomnak, de sajnos nem volt rá ennyi pénzem! de amikor megláttam rögtön beleszerettem:(
2012. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ha az összeg tényleg nem számít, akkor a világon az egyik legnépszerűbb kocsi a bugaboo cameleon


http://www.youtube.com/watch?v=-1F4u37rDxI


áthajtós kar(minkdét irányból tolhatod), állítható a tolókar magassága teleszkóposan és nem csak forgatható mint a legtöbb kocsinál (így ha apa magasabb, neki sem szakad ki a háta), terepre is jó mert elöl kicsi-hátul nagy kerekei vannak, cserélehtő a textilrésze vagy 10 színben akár szezononként/gyerekenként, kézi fékezés (cipőbarát), autósülés tehető rá, stb


csak isssssszzzonyatosan drága (de vaterán sokszor van fent új a töredékéért)

2012. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Fúúú de ronda ez a Bugabooo :D
2012. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A Bugaboo egyeltalán nem tetszik.
2012. jún. 22. 14:16
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért nem tetszik mert még nem próbáltad tolni vagy emelni! Nekem ez az álomkocsim, már boltban kipróbáltam milyen tolni vagy emelni és egy álom!

Pillekönnyü ha emelni akarod, és egy kézzel is tudod simán irányítani olyan könnyedén gurul és fordulnak a bolygókerekek. Szerintem ( és nem csak szerintem) az egyik legjobb kocsi a piacon.

Egyébként egy árkategória vele (de én meg ettöl vagyok rosszul olyan ronda) a Stokke xplory.

De ízlések és pofonok, lehet hogy neked meg pont ez tetszene.... Guglizz rá!

2012. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk engem a külseje nem motivál, végülis nem dekorációs cucc, a gyerek se hiszem, hogy felnőtt korában pszichiáterhez kényszerül, mert csúnya kocsiban tolták :)

Azaz irtó randa is lehet ha könnyű és jó vele manőverezni, a szín meg az ami pláne nem érdekel, csak ne szívjak vele terepen meg bkv-zás közben és ne jöjjenek rá a bogarak.

:D

Mi még nem döntöttük el a babakocsi dolgot, de tuti olyan lesz, ami teleszkópos karú, mert a férjem 25 centivel magasabb, mint én és a sima kocsikat egy percig se tolja, fáj a háta.

Stokkét is ismerem, az ismerősöm végül a bugaboora cserélte le, mert a stokke nem ment el neki minden terepen, viszont ott meg magasan ült a gyerek és a hajlásnál elég derékkímélőnek bizonyult a magas mózes (mondjuk neki nagy szempont volt, hogy a szex és new yorkban a nemtom kinek is bugabooban tolták a gyerekét, nemtom , nem néztem a sorozatot, de eléggé röhögtem, hogy ez szempont..:D)

2012. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na igen, ez érdekes szempont :D én sem ezért vennék Bugaboo-t ;) viszont valóban nem elhanyagolható szempont hogy a nagy amerikai sztárok közül is sokan választják ezt a kocsit pedig ök akár aranyból készültet is vehetnének (erös túlzás volt),anyagilag nincsenek semmihez sem kötve mégis ezt választják közülük sokan...szerintem nem véletlen! Egyébként nekem is az a legfontosabb hogy a gyerekem kényelmesen utazzon a kocsiban, könnyü legyen a kocsit emelni,tolni, bírja akár a terepet is és persze nem utolsó szempont hogy ha már egy rakás pénzért megveszem akkor legyen minöségi darab ne essen szét két hónap után söt akár még a kistesót is kiszolgálja. Mi ezért szeretnénk a férjemmel egy ilyen babakocsit.
2012. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pedig a Bugaboo sokkal jobb minőségű, mint amiket linkeltél, és ez fog számítani. Amúgy szerintem baromi szép is. :)
2012. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!