Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a teszt nem...

Létezik, hogy a teszt nem mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi ha hosszú leszek:

Hónapok óta ciklusproblémákkal küzdök(hol nem jön meg,ha meg jön 10-15 napig tart stb),februárban egy kisebb méhpolipot valószínűsített nálam a doki és kaptam Provera tablettát.A megvonásos vérzés jelentkezett utána,el is múlt 6 nap után.Ez volt március 17-én.Azóta nem menstruálok.

Május 6-án és június 2-án csináltam tesztet(X-epil) mindegyik negatív volt,igaz nem reggeli első vizeletből.

A párommal-mivel külföldön dolgozik jelenleg-nem voltunk együtt sokat ez idő alatt és védekeztünk óvszerrel.

Az utóbbi 2 hétben fehér folyást tapasztalok,amit tegnap néhányszor véresnek láttam.

Mit gondoltok?

Létezik,hogy ennyi idős terhességet nem mutat ki a teszt(tudom nem a legerősebb érzékenységű,de akkor is)?

Egyéb tünetem nincsen,melleim rendben,hasam nem fáj,nincsen csík stb.

Hormonprobléma lehet?

Járt már vki így?

Jövő hétre van időpontom nőgyógyászhoz.



2012. jún. 21. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnál egy másik tesztet.Nekem az egyik negatívat mutatott,aztán csináltam egy másik félét és az meg egyértelműen pozitív volt.Más az érzékenységük.Megnyugtatásra lehet jó volna egy próba.
2012. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem az nem fontos hogy reggeli első vizelet vagy sem. nekem a nap minden folyamán kimutatták a tesztek. a másik, hogy ennyi idő alatt érezni lehetne a terhességet. ja és ha védekeztetek akkor mégkisebb a valószínűsége. szerintem várd meg az orvos véleményét. az lesz a legjobb
2012. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Első:Igen,tudom,hogy különböző érzékenységűek,de ahogy olvastam a tájékoztatón is,ezt rég ki kellett volna mutatnia.De holnap igyekszem venni még egyet.

Második:Külön köszi a megnyugtatást,ha az utolsó vérzés utolsó napjától számítom 14 hét.

Lehet a provera gyógyszer mellékhatása,a betegtájékoztatón rajta van ez is.Párom szerint is csak rémeket látok még a terhesség gyanújával is:)

2012. jún. 21. 23:34
 4/9 A kérdező kommentje:

Első:megkérdezhetem,hogy hányadik héten mutatta rosszul a kevésbé érzékenységű?

Úgy olvastam,hogy a 6-8. héten már több ezernyi kell,hogy legyen a hcg szint.

2012. jún. 21. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil menstruáció előtt 2 nappal jelezte a terhességem késő délutáni vizeletből. A véres fehér folyás típusosan gyulladás, menj vele orvoshoz. Lényegében kizárt, hogy terhes lennél.
2012. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az x-epil annak ellenére, hogy olcsó, és nem is a legérzékenyebb, jó teszt, megbízható, és sok esetben még hamarabb jelzi a terhességet, mint érzékenyebb társai.

Szerintem felesleges tesztelned, valószínűtlennek tartom a terhességet, a gyógyszer zavarhatott be. Menj el orvoshoz.

2012. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez tuti hormonprobléma.
2012. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Már nem emlékszem pontosan,de kb. 4 hetes lehettem.Én sem megijeszteni szerettelek volna,csak hogy azért ezt is be kell kalkulálni. :)
2012. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Mivel március 17-én volt utoljára meg,május 6,és június 2 között,jóval,több,mint 4 hét telt el,és tüneteim sincsenek,úgyhogy remélem,nem.

Hétfőn megyek dokihoz.

2012. jún. 23. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!