Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az oldalamon fekszek...

Ha az oldalamon fekszek megnyomhatom a babámat? Bocs a kérdésért

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a baba majd jelezni fogja ha nem tetszik neki, ne aggódj. Én ha oldalt feküdtem az nem tetszett a babának, azonnal erősen fickándozni kezdett. Éppen ezért a harmadik trimeszterben nagyon nehéz volt az alvás, oldalt a baba nem szerette, háton nem szabadott, hason értelemszerűen nem tudtam. A 7. hónaptól kb. ülve aludtam....
2012. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Félidőtől nem javasolják a háton fekvést, kénytelen leszel az oldaladon aludni, mert a baba háton kevesebb oxigénhez juthat.

38 hetes kismama

2012. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem nyomod meg!!

Én is az oldalamon fekszem már egy ideje! :)

Hol egyik, hol másikon, két takaróval(de néha a szopi párnával), mindkét oldalon egyel, hogy tudjak mit a lábam közé venni kényelmi okok miatt!!! :)

És úgy van, ahogy a többiek írják, hogy háton nem szabad, nekem is mondta az orvos, hogy az anyai keringést "nyomja" a terhesség, így befolyásolja a babához jutó vér mennyiségét is a háton fekvés(és persze nekünk se jó)! :)

31hkm

2012. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kifejezetten ajánlott az oldaladon feküdni, főleg félidő után (huszadik hét). Nem nyomhatod meg a babát, mert vízben van, és ezen kívül még egy csomó minden védi őt, pl zsírréteg... De ha beszerzel egy szoptatós párnát, azzal nagyon kényelmessé teheted a fekvést, én már kb a 9. héttől használom, igaz csak egyet, de én amúgy is rossz alvó vagyok, szóval ha helyzetváltoztatás miatt felébredek, fogom a párnát és átteszem a másik oldalra, kb 2 mozdulat.

Szép babavárást!

2012. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze sőt levegőt de vegyél mert a tüdőd összenyomja.......amúgy nem lesz semmi baja, az enyém is mocorog mikor testhelyzetet váltok de ha olyan rossz lenne neki azt biztosan éreznéd hiszen jelezne
2012. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a válaszokat! az az igazság annyira kényelmetlen az oldalamon azért kérdeztem meg hogy baj e az oldalamon feküdni mert szerintem a babámnak nem jo! mert amit az oldalamra fekszek!annyira húz előre a hasam és annyira de annyira kényelmetlen egyszerűen nem tudok elaludni se szoptatós párnával se a lábam között valamivel semmi! mit tegyek? ja bocsánat ha az oldalamon alszok el akkor is arra kelek fel hogy már a hátamon alszok,kicsit meg vagyok ilyedve. előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 23. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!