Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocsi kérdésért. Van itt...

Bocsi kérdésért. Van itt olyan kismama akinek szinte állandóan szorulása van? Mit lehet vele tenni ez megy hetek óta kb. hetente 1 szer tudod csak wc-re menni. És ha végre eljutok akkor meg szőrnyen fáj.32 hetes km

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem ugyanez volt a terhességem alatt, nekem sokat segített, hogy reggelente a joghurtomba kevertem két púpos kiskanál korpát, plusz mellette megettem egy kiskanálnyi lenmagot, amit mozsárban törtem össze. Nem lett olyan a helyzet, mint a terhességem előtt, de könnyebben mentek a dolgok és gyakrabban is. Plusz az aranyeremet is rendbe tudtam szedni szülésig, ami az állandó erőlködéstől jött ki - nagy szerencsémre, mert szüléskor újra előjött, de így nem volt olyan vészes.

2012. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A terhességem alatt én is ilyen cipőben jártam,de minden reggel éhgyomorra egy evőkanál szilvalekvár egy kis langyos vízzel elkeverve elég jól orvosolta a problémát.
2012. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerül mindig de én kaptam egy gyógyszert és attol más a szine erre szerdán figyeltem fel. (nem szoktam nézegetni).
2012. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első terhességem alatt volt ez. Most a másodikkal szedtem terhes vitamint és vas tablettát együtt és az mindent megoldott. Minden nap tudok menni és nincs vele gondom. Nekem anno semmi nem használt. Bármit összeehettem. Most a sok folyadék és a vitaminok segítenek. 37 hetes
2012. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki a Glicerines kúpot (2 mg-os)! Ha nincs ingered a széklet űrítésre, ez segíteni fog. Nekem bevált! Patikában, drogériában is kapható. És mellette próbálj meg sok gyümölcsöt, rostos ételeket enni! És sok folyadékot (víz, gyógytea pl kamilla tea) inni!

Jó babavárást!

2012. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet venni őrölt lennmagot herbáriában vagy gyógyszertárban esetleg.Én minden este actíviába elkevertem 2-3 púpos kávéskanálnyit.Nekem ez segített!Próbáld ki!

38hkm

2012. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Babi0906 ***** válasza:
Én ugyan így voltam.Eleinte Levolacot használtam (gyógyszertárban beszerezhető,terheseknek is ajánlott). Aztán egyszer csak megettem 2 vagy 3 narancsot és már mehettem is.Azóta is ezt használom pedig nem is gondoltam volna,hogy ez segít.
2012. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nekem nagyon hasznos, ha 100%-os narancslét iszok. Általában szokott segíteni a sok gyümölcslé.
2012. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen héten vagyok túl. Ami segített: víz (napi 2-3 litert meginni) és nem eszek fehér lisztből készült dolgokat. Azóta megoldódott a probléma, pedig minden egyes WC-kor a csillagokat láttam..
2012. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 10. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!