Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Én vagyok a...

Ez normális? Én vagyok a korai terhes, aki nagyon aggódik.

Figyelt kérdés

De attól félek,most van rá okom!Ma a munkahelyem volt egy kis feszültebb időszak,és nagyon elkezdett fájni a hasam!Aztán kimentem a mosdóba,és akkor láttam,hogy megint barnázok egy kicsit!:(

Azért megint,mert szombat éjjel esküvőn voltunk,és akkor is barnáztam.De akkor egyből hazamentem,lepihentem,és el is múlt.Most viszont nem tudtam lepihenni,így csak remélem hogy minden rendben van:(

Normális a barnázás ilyenkor?


2009. júl. 6. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el az orvosodhoz.,mert nekem ilyenkor azt mondta velem is előfordult és utána véreztem és egyből bent maradtam a korházba.
2009. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a terhesseg alatt sem barnazas sem verzes nem jo.

Nem ertem a napokban volt 2* is es te nyugodtan otthon ulsz es minket kerdezel,hogy ez nem baj e?Azonnal korhazba menj es nezesd meg magad.

En sajnos a napokban igy jartam egybol doki aki szigoru agyban fekvesre parancsolt csak wc-ni kelhetek ki ja es gyogyszert kaptam.

2009. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem játék, vetélés lehet belőle!!! Pihenj, ne stresszelj, és menj azonnal a dokihoz!
2009. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Vallóben rég dokihoz kellett volna menned, legalábbis én biztos nem lennék képes nyugodt maradni, ha annyira akarom a babát, és annyira féltem.

2. Emellett azért azt tudnod kell, hogy van aki hónapokoig "menstruál" terhesen, és mégis minden rendben van a babával.

Én szintén véreztem amikor teherbe estem.Most 7 hetes a kisbabám.

Vigyázz magadra.

2009. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félreértitek!Nem vagyok felelőtlen!Nem nyugodtan ülök,és netezgetek,miközben...

Egyrészt:ma de. voltam dokinál,du.pedig jöttem dolgozni!Itt történt,hogy elkezdtem barnázni,és miután egyedül voltam,ezért nemtudtam eljönni onnan!De már el is múlt.

Másrészt:nem folyamatosan barnázok szerencsére!Szombaton volt egy pici,hazamentem,lepihentem és elmúlt.

Most jött elő másodszor,és most is csak egy picit,de attól függetlenül reggel mindenképpen megyek dokihoz!

2009. júl. 6. 21:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2009. júl. 6. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt. Én az első terhességemnél a 8. héten kicsit véreztem, a doki nem tulajdonított nagy jelentőséget neki és nem is lett semmi bajom. Azóta már 1 éves a kisfiam:) Boldog babavárást
2009. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!