Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bugyi kérdés! Tanga, vagy...

Bugyi kérdés! Tanga, vagy terhesbugyi?

Figyelt kérdés

Személy szerint inkább tanga, de kezdek kifogyni a méretekből, pedig hol van még a vége? Vettünk terhesbugyit, hát olyan, mint amilyet nagymamám hordott így alapból, nem beszélve arról, hogy nagyon meleg is, és olyan, mintha be lennék pelenkázva. Ti hogy álltok ezzel? Nagy pocakkal mit érdemes hordani?


18 h km



#tanga #terhesbugyi
2012. jún. 23. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én végig tangát hordtam, 5 hete szültem, és már alig vártam, h elmúljon a vérzés, megint tangát hordok, nem bírom elviselni ezeket a nagy bugyikat..

Szerintem melegben pláne rossz érzés lehet..

Sokat híztál, h nem mennek rád a bugyik? Mert elvileg ha csak a hasad nő, akkor mindegyik tangának jónak kéne lenni, később kellene már csak a kicsit bővebb, hogy ne szorítsa a csípőd :)

2012. jún. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nappal tangát hordok, de kezdek én is kifogyni a méretekből. Már lassan az XL-esnél tartok, pedig S-es a méretem.

Most nyáron átálltam arra, hogy alváshoz francia bugyit veszek fel. A tesco-ban olyan kis kényelmes darabokat lehet kapni nagyon jó áron. Szerintem a nappali viseletet is átváltom erre.

A kismama bugyi az nekem is elég meredek. :)

21 hkm

2012. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Egész végig a méretemet hordtam tangában,nem értem,hogy rád már most nem jók.Maximum a csípő széllesége miatt váltasz nagyobbra mert ott azért kell kövesse a vonalakat,de máshová nem feszül rá ahol te hízol.A 2 XL-esek is már akkorák,hogy a három számjegyű súlyal rendelkezőkre is rámennek.
2012. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt kihagytam, hogy Ázsiában élek, ahol a kövér nők kb akkorák, mint a magyaroknál az enyhén molett. Szóval ezért nem találok magamnak tangát, a legnagyobb méret is 42-es, de szerintem el van írva és igazából 38-as... A csípőmnél vág be, a hasamnál nincs gond. A férjem próbálja rámeröltetni a terhesbugyit, de én tuti hogy nem veszem fel, max a legvégén... Vagy azt is átalakítom tangává... :D
2012. jún. 23. 09:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na meg szerintem, az óriás tangákat kb. 2 féle színben és fazonban gyártják. Ti láttatok már szexi csipkés 4 XL-es tangát? Hát, én még nem...
2012. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
postázok neked nagy méretű tangát, most komolyan!!!!! :))))
2012. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a melegben én is tanga párti vagyok, de most nem bírom elviselni, csak a rendes bugyit, ami tartja a hasam. Kényelmesebb, nem szorít, nem vág be sehol. Ezt a pár hetet már kibírom.

Az a lényeg, hogy kényelmes legyen neked, akár tanga, akár sima bugyi.

2012. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De jó lenne, ha postáznád, de sajna nagyon drága! Nem éri meg! Többe kerül a postaköltség, mint maga a bugyi. :( De azért köszi, aranyos vagy!

Olyan jó tangát hordani, sokkal kényelmesebb, mint a normális bugyi, de amióta nő a hasam, egyre kevesebb jó rám, és mondom, nincs nagyobb méret. :( Lehet, mégis csak meg kell barátkoznom a nagymamabugyival... :(

2012. jún. 23. 09:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem elején és azelőtt is tangapárti voltam, de valahogy ez megváltozott. Leginkább francia bugyikat hordok, de a nagymama fazonúból is van ami fiatalos. Én ezt a két fajtát hordom és szerintem terhesség után is ezeknél maradok, mert sokkal kényelmesebb és higiénikusabb. Nem csúszkál ide-oda a kis pánt rész még ha jó feszes akkor se.
2012. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
21 hetes vagyok és még mindig a régi tangáimat hordom.a méretem nem változott.én utálom a nagy bugyikat, nekem kényelmetlenek.
2012. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!