Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Kismamik! Amikor állapotosak voltatok /vagytok. Akkor milyen bugyit hordtatok? Tanga? Vagy sima bugyit?

Köszi a válaszokat!

2010. ápr. 24. 11:43  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

A sajátomat, amit mindig is: hagyományos, az egész fekete beterítő PAMUTbugyit. A sípőm megtartotta simán, a hasamra soha nem is akartam ráhúzni. Épp elég volt a nadrágot.

A tangát már csak azért sem javaslom, mert irritálhatja, elfertőzheti a húgycsőnyílást, terhesség alatt meg gyengébb az immunrendszered, kevésbé tudsz egy ilyen fertőzésnek ellenállni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont 2010. ápr. 24. 11:56 Privát üzenet
egész fekete beterítő = egész feneket beterítő (elírtam)

# 2/19Időpont 2010. ápr. 24. 11:56 Privát üzenet

én pl. tangát hordtam végig.

de viszont mikor megszültem áttértem a hagyományosra, mert ugye meg kellett raknom a bugyimat rendesen, nehogy elázzak...:)

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont 2010. ápr. 24. 11:58 Privát üzenet

egész terhesség alatt tangát hordtam ahogy előtte is,most szülés után a vérzés miatt muszáj vagyok "seggbeterítős" bugyit hordani de remélem már nem sokáig!

2 hetes baba anyukája

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont 2010. ápr. 24. 12:11 Privát üzenet

Szia!

Állapotosan végig tangát hordtam, ahogyan előtte is, majd szülés után francia bugyit amíg a vérzés tartott. De utána ismét a tangákat vettem elő.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont 2010. ápr. 24. 12:20 Privát üzenet
Csajok nektek nem pereg le a bugyi a hasatokról? :D Nem tudjátok, hogy hol lehet venni olyan tangát ami derégik ér?

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont 2010. ápr. 24. 12:29 Privát üzenet
derékig bocsi...

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/19Időpont 2010. ápr. 24. 12:29 Privát üzenet
én a hasam aljáig húzom csak a tangabugyit, tehát csípőig. nem kell azt ráhúzni a hasra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont 2010. ápr. 24. 12:31 Privát üzenet
én simát hordtam,nem volt kényelmes a tanga.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont 2010. ápr. 24. 13:02 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
féltangát,pont a fertőzés miatt,de nekem a többi nem esztétikus így kimaradtak azok:)

# 10/19Időpont 2010. ápr. 24. 15:23 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt olyan veletek, hogy mikor állapotosak voltatok letapizták a hasatokat olyanok akiknek nem engedtétek volna meg, ha megkérdezi?
Kismamák! Milyen ruhákat hordtok/hordtatok, amikor babát vártatok és már nagy volt a poci? Én melegítőre gondoltam, de abban nem lehet sok helyre menni.
Magzatvédő vitamin szedése nélkül hordtátok ki a babát? Én nem szívesen szednék semmi bogyót. Olyan válaszokra vagyok kiváncsi, akik nem szedtek semmit és egészséges babát szültek.
Hányadik héttől voltatok TERHESEK és nem ÁLLAPOTOSAK? Azaz mikor vált teherré a has? (lábdagadás, vizesedés, derékfájás)
Anyukák, akik már szültetek és túl hordtátok a babát, nektek is nagyon fájt az amikor a magzatvíz tisztaságát nézték?
A kisfiúkat ti mennyivel hordtátok túl, ha túlhordtátok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!