Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hétben szabályos petezsákom...

5. hétben szabályos petezsákom van, de csak 3 hét múlva kell visszamennem. Nyugtalan vagyok. Ugye ritkán fordul elő az "üres petezsák"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Biztos minden a legnagyobb rendben lesz ne felj.csak nagyon vigyazz magadra.
2009. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is nyugodj meg!

Sajnos előfordul, hogy a petezsákban nem fejlődik ki az embrió, de ez olyan dolog, amit sajnos nem tudunk befolyásolni. Ebben az időszakban a testünk önálló életet él! Ez az egész terhesség alatt így van. Mi csak külső szemlélők vagyunk. Csak pozitív gondolatokkal és a szeretetünkkel tudunk hatni a babára.

Ne gondolj ilyen rossz dolgokra!

Miért is lenne bármi gond? Olyan sok egészséges kisbaba születik! Most itt a tiétek!

Meglátod hamar túljuttok a nehezén és, nem állítom, hogy sokkal, de könnyebb lesz!

Az izgalom végig megmarad, ehhez hozzá kell szokni!

Köszöntelek a kismamák között!

Sok boldogságot a babóhoz!

20+5 kismama

2009. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyanígy voltam mind2 terhességemmel. az elsőből van egy 3,5 évesem, a második a pocakomban van 16 hetesen :)

ráadásul a 2. babával 5. hét után csak a 9. héten tudtam menni, és annyira nagyon jó volt, mert már lehetett látni kezecskét és lábacskát is :)

boldog babvárást!

2009. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, azt hiszem tényleg meg kéne nyugodnom... végül is miért ne lenne minden rendben :) csak már úgy szeretném látni!!!
2009. júl. 7. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj feleslegesen nekem az első terhességnél 5.hétben nekem is csak a petezsákot lehetett látnni,azóta a lányom megszületett, sőt most töltötte 3 évet. A születési súly meg 4350 gramm 53 centi volt.
2009. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!