Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes kismamik hogy...

4-5 hetes kismamik hogy vagytok? Fáj a fejem görcsölgetek ma meg hányingerem van már komolyan a sírás környékez.

Figyelt kérdés
Mit csinálhatok hogy ne fájon a fejem és ne legyen hányingerem? Szerintetek ez nem túl korai? :'(
2012. jún. 24. 10:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
36,9 C Szerintetek ez nem sok? Ez már majdnem hőemelkedés. Mitől van ez??
2012. jún. 24. 10:42
 2/16 anonim ***** válasza:
Algopyrint nyugodtan bevehetsz a fejfájásra, legalább attól ne szenvedj, de a hányingerrel sajnos nem sokat tudsz kezdeni. max annyi, hogy mindig legyen valami a gyomrodban, nekem az segített valamennyire. Nekem is ilyen korán kezdődött és 14 hétig ki is tartott. A legbrutálabb a 8-10. hét között volt.
2012. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy sok! Hiszen terhes vagy. Ez teljesen normális, ilyenkor magasabb a testhőmérsékletünk.
2012. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A terhesseg hoemelkedessel jar. En kivancsisagbol megmertem honaljban parszor, 37,3 korul volt. Nem sok, ezert masallapot, mashogy mukodunk ilyenkor.

Nekem a dokim azt mondta, hogy csak akkor vegyek be gyogyszert, ha mar nem birom, mert ilyenkor fejlodik az idegrendszere, a belso szervei, az agya, es minden mas, az elso trimeszterben.

Es csakis a kek panadolt ajanlotta, a gyogyszertaros is.

2012. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam Czeizel Endrétől, hogy az első 6 hétben semmilyen hatása nincs a babára a gyógyszerszedés. Utánanéztem annak idején mert pont antibiotikum kúrán voltam. Nekem a dokim azt mondta, hogy bármilyen gyógyszert bevehetek időnként, természetesen nem rendszeresen, de 1-1 szemtől semmi baja nem lesz a babának.
2012. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Most meleg is van, eleve a testhőmérsékleted is magasabb+ a terhesség......


Én nem szednék be gyógyszert, kivétel, ha már nagyon-nagyon nem bírom. Igyál gyógynövény teát, amit terhesség alatt lehet s jó a fejfájásra is,

2012. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Házi praktika nincs rá?
2012. jún. 24. 10:56
 8/16 anonim ***** válasza:
MgB6 vitamint szedjél, nekem az jó volt hányinger ellen...
2012. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia

Én is 5hetes vagyok. A fejem az nem fáj, de a fészkeimnél néha szurkál...meg allergiás is vagyok és sokat tüsszentek, akkor is érzem a hasam. Nem fáj, nem görcsöl csak néha szurkál.


Jövő héten kérek időpontot a dokihoz.


Te mikor mész?

2012. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
2hét múlva kérek időpontot.
2012. jún. 24. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!