Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyák dugó lehet? A wc...

A nyák dugó lehet? A wc papíromon volt barnás nyák! Görcsölgetek is! Mennyi lehet akkor még vissza a szülésig? Mikor menjek a kórházba? 39+2 hetes kismama

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehetett a nyákdugó, de az, hogy elment semmit nem jelent. Nekem 2 héttel a szülés előtt ment el.

Figyeld az időt, hogy mennyi telik el két görcsölés, fájás között. Ha szabályos, akkor érdemes készülődni. De előtte még egy meleg zuhany és ha enyhülnek a panaszok, akkor csak jóslók voltak, ha nem, akkor lehet indulni.

Egyébként én is nagyon bizonytalan voltam, hogy menjünk vagy ne, de úgy voltam vele, hogy senki nem fog körberajzolni, ha feleslegesen megyünk be, max. haza küldenek, hogy ez még nem a szülés. Ha bizonytalan vagy, inkább induljatok a kórházba, ott CTGre tesznek és azonnal megmondják, mi a helyzet! Könnyű szülést Neked!

2012. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az lehetett, de azért még nem kell bevonulnod :) Majd ha rendszeresek lesznek a fájások vagy folyik a magzatvíz. Az is lehet, hogy csak 2 hét múlva szülsz meg.
2012. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Május 2. vagyok kiírva! Remélem, h nem hordom túl!

Köszönöm a gyors választ! Várom még a tapasztalatokat!

2012. ápr. 27. 12:21
 4/6 Turkóné ***** válasza:
Nekem szülés elött 2 nappal ment el a nyákdugom.
2012. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 nappal a kiírt előtt ment el, jöttek az 5-6 perces jóslók, és 23 óra múlva már a kezemben tartottam a babót.
2012. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hamar baba lesz. Nekem szülés előtt kb 16 órával ment el. Délután elkezdődött a nyákdugó távozása, kb 17 kor és másnap du. 14-kor lett meg a baba. Én éreztem, hogy elindult, mikor a nyákdugó távozott. Könnyű szülést és boldog babázást!
2012. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!