Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vagy van valakinek E...

Volt vagy van valakinek E coli baktérium a hüvelyében? 18hetes terhe vagyok, fogantatás előtt is ezzel küszködtem, nagyon aggaszt mikor fog elmúlni, és kit mivel kezeltek. Terhesség alatt. Jelenleg hüvelyflóra helyre állítót használok. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az orvosod biztosan vett kenetet és meg fogja állapítani a megfelelő kezelést, de a baci nem jó, felszállhat a fertőzés és gyengítheti/repesztheti a burkot, mielőbb orvos, mert a hüvelyflóra helyreállító a fertőzést nem szünteti meg, az biztos. Nekem Betadin kúpot kellett használnom 3 napig és Gynophilus tablettát (tejsav baktérium) utána 5 napig, elővigyázatosságból írta fel a dokim, mert félő volt, hogy a görcsöktől elkezd nyílni a méhszájam és ha igen, ne legyen ott semmi káros, ami feljuthat. Egész idáig semmi problémám nem volt.

39 hetes kismama

2012. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én kliont kaptam rá, azt mondta a dokim, hogy a gomba jobb lett volna, mert a baci a veszélyesebb.

a vége az lett, hogy a baci eltűnt, de jött helyette gomba:)

most ezt kezeljük canestennel

az egész azért röhej, mert terhesség előtt sosem volt fertőzésem, most meg kétféle is...

36 hkm

2012. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!