Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mikor foganhatott a...

Vajon mikor foganhatott a babám? félek hogy baj van!

Figyelt kérdés

utolsó menszim január 31 volt.

és február 24 én délután teszteltem szép pozitívat.

most máricus 22-én voltam dokinőnél ultrahangon először és alig látszódott a baba,

elvileg 7+2 napos voltam a menszi szerint, de a baba ennél szerintem kisebb, a dokinő mondta hogy minden rendben van, bár a papírra az van írva hogy :

embrió sejthető. grav.6-7.

szóval nem pontos a baba kora, ..nagyon ósdi ultrahang gépen vizsgált, ráadásul hasi volt, nem hüvelyi.


mikor foganhatott vajon?


2012. márc. 24. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet pontosan tudni max ha nem csak 1x voltatok együtt a pároddal. Viszont ilyen kis korban elavult géppel szinte semmi nem lehet látni. Nekem a 12. hétig hüvelyi uh-al vizsgálták a babát. Ha megnyugtat akkor menj el egy magándokihoz, hátha ő többet lát (én így tettem anno)
2012. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahogy elmúlt a menszi jóformán 2-3 naponta szinte egész hónapban együtt voltunk :D
2012. márc. 24. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne félj, hogy baj van!! :)

Egyszerűen csak annyi, hogy te magad sem tudhatod pontosan,hogy mikor volt az a nap, amikor megtermékenyült a petéd!

Így lehet eltérés főleg,ha nem mindig 28napra jött meg!

Még nekem is van 2nap eltérés úgy is, hogy nekem ultrahangon nézték, mikor van peteérésem, és annál biztosabb nincs!!

Egyébként nekem is hüvelyivel nézték, a 12. heti ultrahangom volt már hasi UH!

Szóval ne aggódj!! Minden rendben lesz!!! :)

19kmh

2012. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs nyugodj meg!

én amikor 7 hetesen voltam 5-6 hetesnek "ítélte" a doktor.

aztán most 9 és fél hetesen pedig annak, amennyi diős jelenleg.

ilyen természetes, ezt ő is mondta, ilyenkor 1-2 hét alatt mindent behozhat a baba növekedésben.

az enyém 7 hetesen 2mm es petezsák volt, most 9 és fél hetesen pedig 25 mm!!:) szval minden rendben. étkezz rendesen és légy nyugodt:)


10 hkm

2012. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a babád biztos jól van. Nekem nem látták 6 hetesen, csak amikor baj volt. A mostaninál szerencsére fogadtam dokit, aki látta.

Ajánlom a cikludus.hu oldalt, ott még azt is megtudhatod, hogy valószínüleg lány, vagy fiú. Sőt kérheted a terhességfigyelőt, amit minden héten küldenek, bár szerintem nem teljesen pontosan küldik.

Jó terhességet!

(25 hetes kismama)

(írhatsz privátba is)

2012. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!