Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok a baba...

26 hetes terhes vagyok a baba méretei: BPD:72, HC:260, THQ:75, AC:228, FE:50. De nem is ez idegesit hanem, hogy a magzat víz több a normálnál azt olvastam, hogy fejlődési rendelenességre is utalhat igaz lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Szia,

Ne aggódj!Nem lesz baj!!

Szerintem ezt olvasd el!

Üdv.35 hKm.

2009. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor előfordul, hogy sok a magzatvíz és semmi baj nincs. Mondjuk engem is ezzel áltatott az orvosom és sajnos tragédia lett az eredménye. (kromoszómarendellenesség) Gondolom majd menned kell kontrollra, ott átnézik tüzetesen a babát, hogy nincs e eltérés és, hogy nem e csökkent a magzatvíz mennyisége. Nekem így volt és semmi eltérést nem láttak, de mégis volt egy csomó. 30 hetesen másik kórházban már látták a bajt, de, hogy ekkora, azt csak születés után egy héttel tudtuk meg.

De mondom, tényleg nagyon sokszor van, hogy több, vagy kevesebb a magzatvíz és semmi probléma nincs. Remélem nálad úgy lesz! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek!!! Minden jót, jó egészséget!!!

2009. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsónak: mi lett a babáddal? él?
2009. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két hetet élt intenzívosztályon. Szörnyű volt, meg még most is az. Csak akkor nyugodhatok meg, ha másik egészséges babámat tarthatom majd a karomban. Remélem nem sokat kell várni a nagy örömre!

Minden jót neked és gondolok rád így ismeretlenül is, hogy ne kelljen átélned hasonlót, mint nekem és még sok másnak.

Jó egészséget kívánok nektek.

Üdv.

2009. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!