Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal 11.én voltunk utoljára,május 26.a óta próbáljuk összehozni a babát-(2 naponta voltunk együtt).Kb másfél hete fájtak is a mellbimbóim,de már vagy 5 napja elmúlt.Semmi görcsölés,csak gyakori vizelés van,és valamivel többet eszem.Pár napja éreztem szurkálásokat a hasam aljában,de már 2 napja az sincs.Viszont már most 5. napja késik.Csináltam tegnap reggel első vizeletből tesztet,de negatív lett.Lehet,hogy túl hamar teszteltem,és még nem mutatta ki a teszt?Tudnátok küldeni kismamák pár képet arról,hogy nektek a mellbimbó környéke mennyire sötétült be??Mert nekem mintha valamivel sötétebb lenne,de nem tudom,hogy mennyire sötétül be terhességkor,és nagyon szeretném tudni!!Kérlek rakjatok fel képet!!Előre is köszönöm a válaszokat(és a képeket).
2012. jún. 25. 00:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah azt kihagytam,hogy kedden voltam az orvosnál,mert nagyon fájt a torkom,és írt fel antibiotikumot,amit még kedden elkezdtem szedni,és szerdától várom,hogy megjőjjön,de még sehol semmi,és már ma hétfő van.Lehet,hogy a gyógyszertől késik?Meg ittam a gyógy. mellé Neo Citrant-t is.
2012. jún. 25. 00:05
 2/11 anonim ***** válasza:

az én mellbimbóm csak az 5.hónaptól lett vmivel sötétebb,de eszembe nem jutott fotózgatni...

38hkm

2012. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
első vagyok.egyébként ha tehes vagy ezeket a gyógyszerek nem tesznek túl jót.nekem a neo citrant sem szabadott innom.
2012. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kérdezte az orvos,hogy terhes vagyok-e,mondtam neki,hogy nem,mert nem számítottam arra,hogy nem fog megjönni.És mivel negatív lett a tesztem így még mindig nem tudom biztosan,hogy terhes vagyok-e.Tudom,hogy nem tesz jót,mivel terhesen NEM szabad szedni,de mivel nem lett pozi a teszt így végül is még ,,nem vagyok terhes,,.Csak most kétségek között vagyok,hogy azért késik-e mert erős gyógy. szedtem,vagy pedig azért mert terhes vagyok?!Ha pedig igen,akkor meg ideges vagyok amiatt,hogy nem-e ártott nagyon a babának az antibiotikum?!
2012. jún. 25. 00:20
 5/11 anonim ***** válasza:
és mióta késik?hány napja?
2012. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja látom már bocs!sztem ismételd meg a tesztet pár nap múlva.hamar volt sztem
2012. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon rosszindulatú vagyok, de nekem egyből az ugrott be, hogy valami kiscsávó képeket akar szerezni cicikről, és egy remek körítést talált ki hozzá :)


Válaszolva a kérdésre: ha 5 napja késik, akkor már ki kéne mutatnia a tesztnek a terhességet, feltéve ha középidőben volt a peteérés. Lehet, hogy később volt peteérésed, vagy valami más miatt késik, ha nem jön meg 1-2 héten belül, szerintem menj dokihoz.

Képet nem teszek fel a cicimről :P

2012. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. A mellbimbó kb. a 4-5 hónaptól sötétül

2. Ha terhes vagy, az antibiotikum MÉG nem árthatott, az anya és az embrió között kb. beágyazódástól számítva 2 hétig nincs biokémiai kapcsolat.

3. Ismételd meg a tesztet, mert elméletileg 5 napos kimaradásnál már halvány pozinak kéne lenni, de lehet h váratlan, késői peteérés volt stb.

2012. jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pár éve vesemedence gyulladásra kaptam antibiotikumot, nekem a gyógyszertől kimaradt egy havi vérzésem, és nem voltam terhes.
2012. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Hát nagyon reménykedem benne,hogy csak hamar csináltam a tesztet.A párom is nagyon szeretné,ha a baba miatt késne.Egyébként LÁNY vagyok nem fiú!Eszemben sincs csak úgy cicis képeket szerezni,csak tényleg nem tudom,hogy mennyire sötétül be mellbimbó knyéke?!SOHA nem maradt még ki vérzésem amióta először megjött(9 évvel ezelőtt).Kicsit hormonzavaros vagyok,szokott késni 3-4 napot,de ez ma már a 6. nap!Éppen a múlthónap végétől kezdtünk el a párommal a babaprojekten dolgozni,emiatt a hőm össze-vissza ingadozott,így azt sem tudom,hogy mikor lehetett a p.é-em,de nem szeretném,hogy hormonális probléma legyen,mert már nagyon szeretnénk,h összejőjjön a baba!
2012. jún. 25. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!