Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy mindenféle...

Barackvirág 5 kérdése:

Létezik olyan, hogy mindenféle görcs és fájdalom nélküli vetélés? 5 hetes terhes vagyok. De jún.20-21-ig élénk pirosan véreztem alvadt vér darabkák is voltak.20-án voltam sürgösségin mert nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Duphastont írt fel az orvos,hétfőn kell mennem vérvételre,kedden meg vissza a kórházba.Addig meg tűkön ülök ,hogy meg van-e még a babánk.21-től nincs vérzés,az élénk piros is csak kevés volt.
2012. jún. 23. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, az nem túl jó, hogy darabos, alvadt vér távozott. De azért remélem neked a legjobbakat!
2012. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Amikor még csak a 6-8 hetesen állapították meg a terhességet, ilyenkor azt gondolták a nők, késett a vérzésük és kész.
2012. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem most derült ki hogy elhalt a terhességem UH-n. Semmi fájdalmam nem volt és még a tüneteim is megmaradtak.
2012. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Olyanról már én is hallottam hogy ha elhal a baba azt nem érzi a szervezet.De engem a vérzés aggaszt,hogy pl.egy vetélés 2napig vérzik csak,enyhe vérzéssel?
2012. jún. 23. 09:35
 5/8 anonim ***** válasza:

amikor elvetéltem semmi fájdalmam nem volt 8 hetesen...a piros vér nem jelent semmi jót sajnos.doki nem csinált uh-ot?elég felelőtlen,mert ha nem tisztultál ki rendesen,abból nagy probléma lehet.

reméljük hogy csak vmi beágyazódási vérzés volt...

2012. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen..sajnos létezik.. nekem 30 hetesen halt el a baba..se vérzés se görcs..semmi:(
2012. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma azt mondta a nőgyógyász,ultrahang vizsgálat után,hogy felszívódott a terhesség.2 hét múlva HCG szintet kell ellenőrizni vérből.Sajnos ez van.... :(
2012. jún. 26. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akkor velem is sajnos ez történt mivel 2 napja kevés pecsetelő verzesem van es kb 5 -6 hetes vagyok.. nekem sincsenek görcseim egyaltalán.. hihetetlen
2018. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!