Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esély van rá hogy 1-2...

Mennyi esély van rá hogy 1-2 héten belül megszülök?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes vagyok, magnéziumot kell szednem, mert a 28. hét óta 1 ujjnyira nyitva vagyok. Viszont voltak azóta olyan napok, amikor elfelejtettem bevenni a gyógyszert, és mindig barnás folyás jött belőlem közepes mennyiségben. Amikor mindennap normálisan beveszem akkor nem fordul elő ilyen, viszont most múlthéten megint elfelejtettem bevenni 2 napig, és megint közepes mennyiségű sötétebb barnás folyás jött belőlem. A dokim azt mondta, hogy a 35. héttől abba kell hagynom. Azaz jövőhéten töltöm be a 35. hetet. Mennyi esély van rá, hogy miután nem szedem hamar beindul a szülés?

Válaszaitokat előre is köszönöm! 34 hkm


2012. jún. 25. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
óóó,semmi gond! nekem is pont ez volt. 28hetesen észrevette a doki,hogy egy ujjnyira nyitva vagyok,egy nap túlhordással,nagy babával végigvittem a terhességet!
2012. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3 terhességemnél már 17-18. héttől nyitva volt a méhszáj,a doki pihenést irt elő de én nem pihenhettem mert az első két gyerek közt csak másfél év volt,a harmadiknál meg azért nem mert ott volt a másik két gyerek.Mindhárom szülésem inditott lett végül :-)
2012. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam első babámmal ugyanez volt, 37. héten beindították a szülést magzatvíz szivárgás miatt. Örültem is hogy óóó már fejlett a baba de még nem olyan nagy, könnyebb lesz emgszülni. Hát a túrót, így utólag tök hülye elképzelés volt. Mert hiába voltam nyitva már 8 hete (akkor már 2 ujjnyira) a szervezetem egyáltalán nem úgy készült főleg nem a méhem hogy mi most akkor szülni fogunk. Akik 41. héten szülnek szinte minidg tök könnyen szülnek mert már annyira fel van puhulva. Végül meg is császároztak 10 óra után. Most megint nyitva vagyok a 28 héttől 1 ujjnyira egyenlőre, össze vissza szedtem a magnéziumot annyi dolgom volt, dokim azt mondta ne izguljak, önmagában az h nyitva van a méhszáj már kisebb terhességtől semmit nem jelent, nem befolyásolja a szülés várható időpontját. Max annyiban hogy könnyebben felszáll egy fertőzés (mint anno nekem ami miatt megrepedt a magzatburok) de azt ne akard, kisfiam olyan tüdőgyulladással született, hogy 2 hétig intenzíven volt, azóta nincs semmi para :).
2012. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam, és a 36.héttől kórházban feküdtem, és nekem mondta a dokim, hogy 37.héttől ne szedjem a mg-t, 38+0-ra született a babám! Egyébként mondta az orvosom, hogy 36.héttől nem kell szedni! 2ujjnyira nyitva voltam a 32.héttől kezdve.
2012. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!