Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, most sikerült...

34 hetes vagyok, most sikerült letenni a cigit, van esély rá hogy egészséges lesz a baba?

Figyelt kérdés
Előtte napi max 5 szálat szívtam,volt mikor annyit sem!!valaki hasonló helyzetben?:(
2012. jún. 21. 20:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%

gratulálok!most mikor már mindene kifejlődött...van rá esély h egészséges lesz de ez a kérdést tényleg 34 hetesen fogalmazódott meg benned?

elvonnám az anyai támogatást az ilyen nőktől....

2012. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Azt hiszem ezért a kérdésért főként hideget fogsz kapni.Nem tudom a kérdésedre a választ,azért remélem legalább orvos tud róla,hogy cigizel.Hallottunk már olyat is,hogy valaki végig cigizte a terhességet mégis egészséges babája lett,de az ellenkezőjéről is bőven.Az biztos,hogy jót nem tettél a picinek.
2012. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
A barátnőm végig szívta terhesség alatt, többet mint napi 5 szál. Most 6 éves a fia és egészséges. Természetesen nem követendő példa, de neki pl szerencséje volt.
2012. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

Ezt most komolyan 34 hetes terhesen jutott eszedbe?(nem sértésnek szántam)

Hát van esély rá hogy egészséges lesz, pont ebben az időszakban fejlődik legjobban a tüdeje a babának.

5 szál cigi naponta nagyon káros volt a fejlődésére.

Rokonságomban vannak páran akik végig cigizték a terhességet(naponta 1 doboz cigi) és a gyerekek az iskolában nem tudnak figyelni az órára koncentrációs zavarban szenvednek, hiperaktívak, és valószínű összefügg a cigarettával.

Szóval ez egy 50-50% -os dolog, hát drukkolok hogy makk egészséges legyen!

Legalább már szoptatás alatt lehetőleg ne szokj vissza!

2012. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
28%

Reméld! Elég felelőtlen vagy, csak nem értem, ha nem tudod letenni, miért vállalsz gyereket? Mert, ha Isten ne adja beteg lesz, nagy eséllyel a te felelőtlenséged az oka!

38 hkm

2012. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%
Gratulálok! :) Nagy esély van rá! És csak erre gondolj! Egészséges lesz!!! És akinek nem tetszik, hogy bátorítom, az nyugodtan pontozzon le!!!
2012. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%
Ez most jutott eszedbe?Hallottam erről hideget-meleget.A babának nagyjából már minden készen áll a születésére,csak a súlya-hossza fejlődik,tüdeje javul egy kicsit.De már mindene megvan.Jót nem tettél vele,az biztos,csak reménykedni tudsz.Azzal remélem tisztában vagy,hogy ha ne adj' Isten a babádnak bármi baja lesz te leszel az oka.Felelőtlen vagy,az egyszer biztos.
2012. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Mert itt mindenki olyan makulátlan! Nem szapulni kéne, hanem bíztatni! Az ha felidegesítitek a kérdezőt szerintetek jót tesz neki 34 hetes terhesen?! Én mindenhol úgy hallottam, hogy az is árt... Hát gratulálok minden kedves válaszolónak, ártsatok csak a kismamának!
2012. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, valszeg a világon semmi baja nem lesz, olyan 20 éve, amikor még nem volt ez a nagy antinikotinista nekibuzdulás, kb ez volt a tanács a dohányzó kismamáknak, a napi 5 szál alá csökkentés, ugyanis kb ez az a mennyiség, amit egy dohányos saját tüdeje eloxidál...

Mára sikerült jól átmosni az agyakat ezzel az antinikotinista propagandával és már lassan tömeggyilkosnak nézik a dohányost, holott a dolognak ezen a szinten első sorban politikai célja van, és nem egészségügyi.

2012. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%

8-as!

Más ölni tudna egy babáért, míg mások meg egész terhességük alatt roncsolják a születendő gyermekük egészségét!

Hát ne haragudj, de ha már ide kiírta a kérdést akkor tisztában van vele hogy mindenkinek más a véleménye.

Én is cigarettáztam és letettem a babámért!!!

Bíztassak egy olyan embert aki egész idő alatt nem csak magát de gyermekét is veszélyezteti?

2012. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!