Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamak mekkora a...

17 hetes kismamak mekkora a pocakotok? Mennyit hiztatok?

Figyelt kérdés
Lecci tegyetek fel kepeket hogy megnezhessem!Elore is nagyon köszönöm nektek!!!
2012. jún. 25. 14:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igaz én nem vagyok 17 hetes,én már 24 vagyok.De azért leírom ha nem zavar.A 17. hétig kb 3 kg-ot szedtem fel,azóta pedig még 2-öt.17 hetesen még nem nagyon látszódott a pocakom,csak épp egy picit.Neked nő már?Mozog már a picid?
2012. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jaaaaj 3 nappal ezelött elkeztem erezni,csodalatos erzes,nincs nagy pocakom de mar nagyon varom hogy nagy legyen!!!Nagyon örulök hogy irtal!!!
2012. jún. 25. 14:55
 3/18 anonim ***** válasza:
És te hogy állsz a hízással?Előző vagyok!
2012. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Megmondom öszinten hogy nem tudom,mert a dokim nem mert meg a vizsgalaton,ithon meg nincs merlegem!Most költöztunk nemreg Nemetorszagba igy nagyon az elejen vagyunk mindedn intezkedesnek es nem vagyunk most olyan nagy luxus körulmenyek között sajnos!
2012. jún. 25. 15:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Értem!És tudjátok már a nemét?Az enyém kis csaj lesz!Üdv. :)
2012. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
En 18 hetes vagyok, a pocakom mar latszik. En mar sajnos 7 kilonal tartok, normal alkattal indultam. Kislanyom lesz egyebkent.
2012. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Meg nem tudjuk!2 hete voltam dokinal,15 hetesen es azt mondtta hogy meg nagyon korai!Hat 2 het mulva megyunk ujbol remelem akkor mar megtudjuk!!!Örulnek fiunak es lanznak is,de a szivem jobban huz a kislanyhoz!koszonom a valaszokat!mindenkinek nagyon boldog baba varast!!!
2012. jún. 25. 15:32
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!Én 18 hetes vagyok,eddig 3kg jött fel.

Kép:

[link]

2012. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jajjj Istenem de szeeeeeep pocakod vaaan es mien nagy!Hat nekem nincs ekkora mondjuk ma vagyok 17 hetes!Nekem inkabb ugz nez ki mind aki meghiyott ,mondjuk meg is hiztam erzem!!!=D
2012. jún. 25. 19:25
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!Én vagyok,aki a képet töltötte fel.Igazából én meg már majdnem 19 hetes vagyok,pontosan 18+5.Nekem is valahogy olyan hirtelen,ugrásszerűen kezdett el nőni a pocakom,nem is tudom,hogy mikor,de egyszer csak már ekkora volt :)

Ne aggódj,biztos neked is hamarosan elkezd látványosan nőni!:)

Te tudod már a babád nemét?

Én még sajnos nem tudom,jövő hónap közepén megyünk 4d-s ultrahangra,ott remélem kiderül,mert nagyon kiváncsi vagyok már.:)

2012. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!