Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki lefordítaná? Mai...

Barackvirág 5 kérdése:

Valaki lefordítaná? Mai véreredményem. Human choriogonadotropin Eredmény 27.9 Egység IU/1 Ref. Tartomány<5.3 Én ebből semmit nem értek. Elvileg ma vagyok 5hetes és 3napos terhes. Vagy mégis elment a baba a20-21-ei vérzéssel?

Figyelt kérdés
Görcseim nem voltak,mint általában egy vetélésnél!Holnap megyek reggel nőgyógyászhoz! De addig is próbálom megfejteni ez eredményt.
2012. jún. 25. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

5+3 naposan többnek kellene lenni a HCG-dnek, valószínű a baba csak volt tényleg:(


[link]

Itt egy táblázat, igaz tág határok között mozog, de sztem ez volt Nálad nagyobb is.

2012. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt találtam még neten:

Ha a HCG szint 5 mIU / ml alatt van, az negatív, nem vagy terhes.

25 mIU / ml fölött pozitív, tehát terhes vagy.

5 mIU / ml és 25 mIU / ml között bizonytalan, a tesztet néhány nap múlva meg kell ismételni. Ha az ismétléskor a szint magasabb, az jó jel, ha alacsonyabb vagy ugyanannyi, akkor az jelezheti, hogy a terhesség elhalt. Akkor 27,9 a HCG-m?

2012. jún. 25. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, annyi a hcg-d, de általában 4 hetesen már 1000 fölött szokott lenni, 5 hetesen meg több ezer. Egyetértek az elsővel, szerintem sincs baba. Nem volt előtte már vérvételed? Egyébként én 4X vetéltem már el, és nem mindig van görcs, főleg ha fiatal a terhesség.
2012. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elment. Sajnálom. :(
2012. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok!1 nagy fiam van páromnak is ,és van egy másfél éves közös kisfiunk. A pici előtt volt egy molla terhességem(üres petezsák 7hetesen) be kellett feküdnöm ,abortuszra.Most meg ez? Milyen beteg egy világban élünk? Tényleg aki szeretne babát(mi egy kislányt szerettünk volna Nagyon!)annak nem jön össze aki meg "felelőtlenül,nem kellőképpen védekezik" elsőre terhes lesz aztán megy abortuszra önként vígan dalolva!Mondván korai még szülni...ráér a gyermekvállalással.Eszébe sem jut Örökbe adni... :(
2012. jún. 25. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt előtte még vérvételem se vetélésem.Eddig nem tudtam az milyen.Nem is kívánom senkinek!
2012. jún. 25. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Megértelek, hidd el!

Mi 3 évig vártunk a lányomra, azért írtam a 4 vetélést, mert annyiról volt papírom, de valójában több babám ment el...már mondtam a férjemnek, hogy váljunk el, és keressen valakit, aki tud neki szülni...aztán derült égből villámcsapásként (már a Kaáliban volt időpontunk)a szülinapomon megfogant a lányom, aki velünk is maradt!

Most egy alkalomból, szoptatás mellett terhes maradtam. :) Valentin nap volt, úgy látszik, nálunk a koccintás válik be. :)

Nagy meglepi volt, de nagy az öröm. Ma voltam a 20 hetes Uh-on, kontrollon, és volt egy nő, aki a 9-ik abortuszához jött Uh ellenőrzésre...azt hittem leütöm, nagy hangosan ecsetelte is, hogy ő mindig kéri, hogy ne mutassanak szívhangot, mert akkor már nem tudná elvetetni...dehogynem, ezeknek nincs szívük!

Kitartást kívánok neked, hidd el, nektek is meglesz a kislányotok!

Szép estét, és ne keseredj el!

2012. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma azt mondta a nőgyógyász,ultrahang vizsgálat után,hogy felszívódott a terhesség.2 hét múlva HCG szintet kell ellenőrizni vérből.Sajnos ez van.... :(
2012. jún. 26. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!