Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák más is van igy, hogy...

Kismamák más is van igy, hogy reggel hanyatt fekve ébred fel, mert ugye nem szabadna igy feküdni?

Figyelt kérdés
ma is igy keltem fel és ha belegondolok,hogy lehet hogy több órán keresztül elnyomtam a főeret ami viszi a babához az oxigént meg mindent, nem baj ez? :S

2012. jún. 25. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mért nem szabadna???Szabad.Ameddig neked kényelmes úgy addig lehet.Én 24 hkm vagyok és csakis kizárólag háton tudok elaludni!
2012. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan dolgok,amik ellen nem tudsz tenni. De ne aggódj,a babádnak jut elég oxigén,ha meg valami nem jó neki,azt úgyis jelzi. Sokszor én is hanyatt fekve ébredek,de inkább csak a derekam fáj ettől,a baba ugyanúgy mocorog. Ne aggódj!

27 hkm

2012. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Szia!

Ne aggódj, ennyitől még nem lesz gond:)

2012. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig hanyatt fekve kelek fel.Nem lesz ebből semmi baj.

36hkm

2012. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak a védőnő mondta,hogy maximum 10 percet szabad igy lenni.

de akkor megnyugodtam! :-)

2012. jún. 25. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem igaz!Ha neked kényelmes akkor fekhetsz úgy!
2012. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Én azért megcáfolnám, hogy nyugodtan feküdjön úgy!!!

Nekem az ORVOSOM mondta, hogy nem szabad háton feküdni!!

Kedves kérdező jól tudod, hogy nyomja a terhesség(a növekvő méh, a baba)az ereket, ha háton fekszel és előfordulhat, hogy nem kap elég tápanyagot a baba!

Az nem baj, ha úgy ébredsz,azért nem kell túldramatizálni de direkt ne feküdj úgy!

31hkm

2012. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem éreznéd, ha ártanál vele. Én is folyton hanyatt ébredek.
2012. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!