Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetesen erezted eloszor...

Hany hetesen erezted eloszor az elso es hany hetesen a masodik babadat mocorogni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
az első babámat olyan 5 hónaposan éreztem hogy mocorog.. most 13 hetes terhes vagyok és esküszöm hogy már most érzem :))))))))))))))) max azt ahogy lubickol :)
2012. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt a 15. héten. A lányom volt az első, hátsó falon tapadt a lepény, a fiammal pedig a mellsőn és alul.
2012. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lepényt azért írtam, mert állítólag a hátsó falon tapadásnál előbb érezni, mintha elöl lenne a lepény.
2012. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első baba kislány : lepény mellső fali 13 hetesen először..

második baba kisfiú( még idebent van) : hátsó fali lepény és 11 hetesen először..

2012. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első babámat a 17. a másodikat a 16. héten éreztem mozogni először. Viszont az elsőnél finom "buborék elpattanás" érzés volt, most pedig gyenge nyomást éreztem, és azóta is így érzem, ha mozog. 17 hkm
2012. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!