Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Valakinek voltak...

Kismamák! Valakinek voltak ilyen tünetei?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést tettem fel pár napja: www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__309982-mitol-nincs-semmilyen-menseses-tunetem-mult-honapban-6-nappal-elobb-jott-meg-es

Azért kérdezem, mert itt mindenki terhességre tippel. Még annyi, hogy nagyon fel van puffadva a hasam és nagyon kemény. (ha bemásoljátok egy új ablakba ezt a linket, megjelenik).


2009. júl. 7. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan most nem vagyok kismama, de amikor terhes lettem, nekem se voltak egyéb tüneteim - viszont ikreim lettek.


Csinálj egy tesztet vagy menj el nödokihoz.

2009. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én már csináltam volna tesztet vagy elmentem volna orvoshoz. Ha baba van akkor jobb ha minél előbb megbizonyosodsz róla. Én nagyon drukkolok!

A "tünethiány" miatt ne izgulj , mert én semmi extrát nem éreztem 8 hetes koromig, csak annyit hogy nagyon rövid ideig volt meg a mensim és után én is barnáztam. Mindenkinek másképp reagál a szervezete. Hajrá!

2009. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!